Top.LV

ūdensvīrs

Zīmes raksturojums

Pirmās dekādes Ūdensvīru raksturojums Tie jubilāri, kuri dzimuši laikā no 20. līdz 29. janvārim, skaitās pirmās dekādes Ūdensvīri. Tie ir augsti intelektuāli attīstīti, emocionāli un apsviedīgi cilvēki. Kaut arī ārēji viņi var likties haotiski, nesavākti, sapņaini, tomēr viņi lieliski prot koncentrēties, kad tas nepieciešams. Ir ļoti vispusīgi un ar vienādiem panākumiem var darboties vairākās jomās, reizēm pat vienlaicīgi. Ja arī nespēj izlemt kaut ko vai sakoncentrēties, tad tikai dažkārt un arī tikai par tām lietām, kas viņus tiešām neinteresē. Šiem Ūdensvīriem jāiemācās kontrolēt savas emocijas, pareizi sadalīt enerģiju, spēkus, tad dzīvē viņi panāks daudz. Nav izslēgta slava, popularitāte, kaut vai tikai profesionālajās aprindās. Pārāk nebūtu vēlams tiekties pēc uzlabojumiem, jauninājumiem, ja rezultāts jau panākts. Ja pārāk aizrausies ar pārmaiņām, izpostīs iesākto. Otrās dekādes Ūdensvīru raksturojums Tie jubilāri, kuri dzimuši laikā no 30. janvāra līdz 8. februārim, skaitās otrās dekādes Ūdensvīri. Otrās dekādes Ūdensvīra personībā apvienojas tādas īpašības kā pašpārliecinātība, intelekts, personīgā pievilcībsta un spēja vadīt. Viņi varētu būt laimīgi cilvēki, ja vien prastu novērtēt, ko liktenis viņiem dod, kā arī neatlaidīgi strādātu. Ir daiļrunīgi, viņiem tuva mākslas pasaule. Varbūt par daudz idealizē apkārtējo pasauli, ir jūtīgs pret kritiku, ambiciozs, egoistisks un varaskārs, tāds ir šīs dekādes Ūdensvīrs. Viņam sevī jāattīsta pienākuma apziņa, cēlsirdība, patiesums, atturība. Veiksmīgākie, šajā zīmē dzimušie. Šīs dekādes Ūdensvīra zīmē dzimušo raksturojums: Tie jubilāri, kuri dzimuši laikā no 9. līdz 18. februārim, skaitās trešās dekādes Ūdensvīri. Šīs zīmes pārstāvji ir ļoti izpalīdzīgi, labi izprot citu cilvēku vēlmes. Vienlaikus šie Ūdensvīri cenšas atrasties līderpozīcijās un visus izrīkot. Viņiem piemīt radošā dzirksts, dzīva iztēle un dzīvesprieks. Šo Ūdensvīru ticība sev un citiem ir nesatricināma. Tomēr dažiem šīs dekādes pārstāvjiem piemīt arī tādas nejaukas īpašības kā nepatiesums, spēja izlocīties, bezatbildība un nepraktiskums. Šajā laikā dzimušie ir ļoti sarežģītas, nedaudz duālas personības. Viņiem piemīt mainīga daba. Lai gūtu panākumus, šā tipa cilvēki nedrīkst ierobežot savas spējas. Ja viņi kaut ko panākuši, nedrīkst apstāties, bet jāturpina iesāktais.

Saderība

Ūdensvīrs var veidot laulību ar Dvīņiem un Svariem. Attiecības Dvīnis - Ūdensvīrs ir pilnas plusiem un mīnusiem. Tomēr, ja ņem vērā, ka Ūdensvīrs vispār ne pārāk labi satiek ar citiem cilvēkiem, tad šī savienība ir viena no labākajām. Dvīnim ļoti patīk risināt dažādus jautājumus, problēmas, un to Ūdensvīram nekad netrūks. Viņi daudz laika pavadīs sarunās. Viņiem iespējamas problēmas finansiālajā ziņā, jo abi ir diezgan nepastāvīgi un bieži maina darbavietas. Tomēr maciņu labāk uzticēt Ūdensvīram. Abas šīs zīmes ir sabiedriskas dabas cilvēki un daudz laika pavadīs jautrās kompānijās. Abiem ir daudz draugu. Arī fiziskā ziņā viņiem nebūs problēmu. Attiecības Svari - Ūdensvīrs daudz neatšķirsies no iepriekšējām, jo Svari ir tik līdzīgi Dvīņiem. Tāpat abiem raksturīga tieksme uz neatkarību, tomēr tas nespēj sabojāt viņu attiecības. Abi aktīvi iesaistās sabiedriskā dzīvē. Galvenais attiecību veidotājs šajā savienībā ir Svari. Kā viens, tā otrs nav pārāk emocionāli. Viņu jūtās valda tāda kā paviršība. Galvenokārt šo savienību saista garīgā tuvība. Svari, iespējams, atraisīs Ūdensvīru arī seksuālajā ziņā. Vīrietis Ūdensvīrs var dibināt draudzību ar Dvīņiem, Vēzi, Lauvu un Strēlnieku. Bet sieviete Ūdensvīrs ar Vēzi un Skorpionu. Seksā abiem saskanēs ar Vēzi, Skorpionu un Ūdensvīru. Savukārt darba attiecības sievietei veidosies ar Dvīņiem, Svariem, Skorpionu un Ūdensvīru. Bet vīrietim ar Aunu, Dvīņiem, Vēzi, Svariem, Strēlnieku un Ūdensvīru.

Veselība

Ūdensvīrs cilvēka ķermenī valda pār lieliem un potītēm, kā arī par asinsrites sistēmu. Nereti šā iemesla dēļ viņam ir aukstas rokas un kājas, jo asinis lēnām riņķo. Zodiaka sistēmā Ūdensvīrs skaitās ilgdzīvotājs. Viņš visu uztver no filozofiskā viedokļa, arī saslimšanas. Klasisks Ūdensvīrs ir skaists, labi veidots, slaids, visbiežāk gaišmatains un pelēkām acīm. Vīriešiem nereti ir sievišķīgas auguma aprises, bet sievietēm - zēniskas. Viņiem ir izcili veidota piere, trijstūra veida seja un lielas, skaistas acis. Āda ir gandrīz caurspīdīga un pakļauta dažādām alerģijām, saules apdegumiem. Sejas vaibsti ir smalki un atgādina eņģeli. Viņiem ir maiga balss un skaidra runa. Rokas spiediens stingrs. Viņi atstāj domās nogrimuša cilvēka iespaidu. Viņu kustības ir nesteidzīgas, bet seju rotā smaids. Ūdensvīrs ir nepaklausīgs pacients. Viņam apnīk ārstēšana, un jau pēc dienas viņš no tās atsakās. Ūdensvīram patīk pārmaiņas, tāpēc viņš nodarbojas ar eksperimentiem savā dzīvē. Te viņš ēd kā negausis, te atkal badojas. Te viņš aktīvi darbojas, te atkal atpūšas uz nebēdu. Šāds dzīves veids atstāj pēdas arī Ūdensvīra veselībā. Bieži vien viņam ir slikts miegs. Vājās vietas ķermenī - ikri, plaukstas, kauli mēdz viegli lūzt, bet locītavas izmežģīties. Var būt traucēta viņa asins apmaiņa. Ūdensvīram bieži vien kļūst nelabi lielā karstumā, nāk ģībonis. Tāpat iespējami traucējumi kuņģī un zarnās. Nav izslēgtas arī smagas infekciju slimības. Savārdzis Ūdensvīrs spēkus atgūst svaigā gaisā. Viņš mīl sportu un medības, ja vēl viņš ievērotu dienas režīmu, tad būtu pavisam veselīgs. Viņam ļoti kaitīga ir smēķēšana. Ūdensvīram nepieciešami vitamīni, svaigs gaiss - spēles dabā, ne pārāk sēdošs darbs un dzīves veids. Tāpat viņiem svarīga apstākļu maiņa un laiks, ko viņi pavada sev tīkamu cilvēku sabiedrībā. Ieteicams reizi pa reizei pārbaudīt savu veselību un izdarīt asins analīzes.

Talismani

Safīrs, obsidiāns − nosaka zodiaks. Onikss, ametists, topāzs − nosaka valdošo planētu ietekme (Saturns). Amazonīts (nervi), lazurīts (asinsrite) − šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas. Der arī granāts un amazonīts (astrologu akmens) − nosaka aizraušanās, hobijs, profesija.