Top.LV

4

1 2 3 4 5 6 7 8 9 

inese vanesssa5@inbox.lv
skirshanas
sveiki,draudzejos ar precetu virieti gandriz tris gadu.Ka es paredzeju ,vinsh atgriezas pie sievas,bet kas mani nomac ,gandriz katru nakti redzu vinu sapni, ka vinsh aiziet prom no manis.Nesaprotu ,kapec redzu tieshi tadus sapnus un tik biezi.Varbut realaja dzive varetu tieshi otradi but,varbut vinsh par mani biezi doma,ka tagad tik biezi vinu redzu sapnos un kad iedomajos par vinu ,mani parnem vienmer auksti drebuli.Paldies par atbildi.:)
A.T.
Noteikti viņš par Jums domā, taču šo sapni redzat tāpēc, ka šķiroties esat pārdzīvojusi lielu emocionālu stresu un tas ir vēl dziļi iesēdies Jūsu zemapziņā. Ja pa dienu vēl spējat sevi kontrolēt, tad sapnī šie pārdzīvojumi atkārtojas, atkal un atkal...

 
Zane zany@tvnet.lv
kā?
Biezhi vien sapnjos gadaas redzeet naakotni. Biezhi vien zinu, kas ar apkaarteejiem cilveekiem naakotnee notiks, zinu kaa buus, kas vinjus sagaida, kaadas emocijas vinji izjutiis. nezinu kaa es to zinu, bet vienkaarshi zinu. Nez, daudzi saka, ka man vareetu buut kautkaadas speejas, bet kaa lai taas attiista? Ir arii gadiijies, ka speeju nonjemt saapes citiem. Reizeem ar vaardu, reizeem ar domu paliidziibu. Kaa es vareetu attiistiit savas speejas, ja man taaas vispaar ir... Kas ar mani notiek?..jo normaali cilveeki naakotni nezin...
A.T.
Jums ir spēcīgi attīstīta intuīcija, saprotot kā pie Jums atnāk šī informācija un ko ar to darīt, variet veikt pareģojumus. Mēģiniet iegūt kādu pareģojumu par tieši interesējošu lietu vai notikumu, iemācieties virzīt savu domu Jums vēlamā virzienā un ar apziņu dzeniet prom nevajadzīgo un nevēlamo informatīvo plūsmu.
Grūti atbildēt uz jautājumu, kā attīstīt savas spējas, jo Latvijā cilvēkiem ar ekstraordinārām spējām diemžēl nākas visu apgūt patstāvīgi. Par šādām lietām netiek veikti arī nekādi pētījumi, kaut pastāv uzskats, ka cilvēks savu smadzeņu potenciālu izmanto tikai par kādiem 15%. (% no Discovery TV materiāliem).

 
eva
attiiriishana
dziivoju ljoti vecaa maajaa (vairaak pa 150 gadiem) sajuutas taadas, itkaa maajaa buutu palikushas ieprieksheejo cilveeku emocijas. Naktiis ir gruuti guleet. Maajaa nespokojas, tikai taadas neomuliigas noskanjas ir. Kaa var attiiriit maaju no taa, kas vinjaa sakraajies pa shiem daudzajiem gadiem?
A.T.
Pamēģiniet mājās izdedzināt 3 baznīcas svecītes, dažreiz ar to var pilnīgi pietikt, lai attīrītu māju.
Ja arī pēc tam nekas nemainās, tad tomēr būs nepieciešama speciālista palīdzība.

 
Angel Black-Angel13@inbox.lv
ekstrasensi
kaa var zinat, ka es piemeeram varu kljuut pa ekstrasensu?
Man dazhreiz izdodas paredzeet naakotni. Iespeejams, ka savas speejas esmu mantojis no paudzes paaudzee, jo manam teetim ir ljoti speeciiga aura un vinjam darbojas riikstiites un svaarstinji (arii man tas viss darbojas). Mans teetis apzinaas savu speeku, bet vinju nepiesaista shaadas lietas (vairs ne). Man pat ir izdevies sazinaaties ar teeti telepaatiski.
Kaa es varu pastiprinaat savas speejas?
A.T.
Spējas vai nu ir vai nav, pastiprināt tās nevar. Var tikai iemācīties tās izprast un kontrolējami virzīt uz nepieciešamā mērķa sasniegšanu.
Rīgā ir zintnieku un dziednieku kursi. Ja ir vēlēšanās uzzināt ko jaunu, apmeklējiet tos.

 
Mazaa dryus@banda.lv
kaartis
Labdien!Mana vecvecmaaminja bija kaarshu ziilniece un man arii patiik ziileet,bet es nezinu nevienu iistu kaarshu ziileeshanu.Vai juus nevareetu kaadu ieteikt?
A.T.
Ja Jūs zinat, ko katra kārts nozīmē un protat pareizi izskaidrot blakus esošo kāršu nozīmi, atliek tikai izlikt kārtis (ar kurām nav spēlētas azartspēles, no 9 - tūzim) trijās rindās un zīlēt.

 
mollija moli@inbox.lv
RAgana
Labdien....
es loti gribetu klut par raganu un es tam ticu, ka man tas ir iespejams kas butu jadara talak?
A.T.
...Jāmācās un jāmeklē domubiedri, kas ar Jums varētu dalīties pieredzē
...Latvijā nav tādas skolas kur apmāca burvjus un raganas. Šos noslēpumus pārsvarā saņem mantojumā no iepriekšējām paaudzēm.

 
shii diena
Aapaac!!!!
Sveiks ar mani noteik kaut kas shausmiigs! Es taa pat jokojoties pateicu bruvju vaardus un nejaushi ieelpoju sveces duumus kad to nopuutu. Tagad es neko nejuutu ja man pat kaads pieskaras vai es nokriitu. Piemeeram. Man maajaaas ir mazs kakjiits kursh ljoti kozj. Agraak man un manaam draudzeneeem ljoti saapeeja kad m,ana mazaa kakjeniite iekoda, bet tagad es pat pilniigi nejuutu kad man ieskraapeec liidz asiniim! Luudzu pasakiet kaapeec taa notiek.
Liels paldies ka ziedojaat laiku vismaz izlasiit manu beedu.
A.T.
Par tādu iedarbību vēl nav dzirdēts... Interesanti uzzināt, kas tā bija par burvestību ko Jūs veicāt? Ja tiešām viņa darbojās kā sāpju remdētājs, tad tā var būt arī ļoti noderīga.
Lai atbrīvotos no šīs iedarbības, paņemiet baltu papīra lapu, grieziet un plēsiet to strēmelēs kādā traukā, pēc tam sadedziniet. To darot, trīs reizes atkārtojiet: savu izbīli, savas bailes un kaitējumu sev, saplēšu, sagriežu un sadedzinu.

 
helena www.prusax13@tvnet.lv
golems!!
kas tas ir golems,vai vinsh ir ljauns ka to rada?un kadelj vinsh ir domaats?-atraxtiet......paldies.
A.T.
Ar gribas un maģijas palīdzību, radītais apsargs aizsargā tā radītāju no fiziskām, kā arī no astrālās iedarbības.
Golems ir maģiska radība un tā eksistence fiziskā pasaulē patērē daudz maģiskās enerģijas un determinē golema eksistenci, tādēļ tā materilizācija ieteicama vienīgi kritiskos apstākļos, pārējā laikā uzturot to vienīgi kā astrālu būtni...
Tas viss ir aprakstīts sadaļa -MAĢIJA- Aizsardzība.

 
Laura siiciite4@inbox.lv
Sapnji
Labdien! Es izlasiiju, ko juus bijaat uzrakstiijis NOJAUSMU PASAULEE. Tagad man ir jautaajums. Man bija viens loti ljauns murgs. Dalja jau ir noticis, bet vai ir iespeeja, ka vareetu arii taa ljaunaa dalja nenotikt?Man ir ljoti ljoti bail no shii sapnja jo tur bija atteelotas raganas. Vai raganas vispaar Latvijaa pastaav? Jau ieprieksh paldies!
A.T.
Jo mazāk ar domām piesauksiet šo sapni, jo lielāka cerība, ka sapņa otrā dalā nepiepildīsies.
Ļaunās raganas pastāv, šobrīd man ir zināmas četras sievietes kas "strādā" ar melno grāmatu. Šī grāmata ir domāta tikai vienam pamatmērķim - kaitēt un uzsūtīt dažāda veida ļaunumu.
Ir arī baltās raganas, no tām nav jābaidās.

 
poliina
Laasts.
Probleema ir manai mammai.Vinjai kaiminjos dziivo ljoti ljauna sieviete.Mamma iiree zemi, bet shii sieviete arii gribeeja zemi, bet zemes saimniece teica ka vinja zemi iziirees manai mammai un viss, uz ko vinja atbildeeja - tu pa savu zemi vairs ilgi nestaigaasi,pirms apmeeram 2meeneshiem vinjai peekshnji saaka saapeet un tirpt kaajas, slimiiba progreseeja, pirms paaris nedeeljaam zemes saimniece nomira. Bet arii uz manu mammu shii sieviete bija teikusi kaut ko liidziigu un shodien mamma staasta ka vinjai tieshi taapat saak tirpt un saapeet kaajas, kaa sievietei kura nomira.
Sieviete kura draudeeja pa dzeerumam ir izpljaapaajusies ka vinjai Latgalee esot cilveeks kurs uzliek laastu. Vai tieshaam manai mammai vareetu buut uzlikts laasts un vai tik vienkaarshi nevainiigs cilveeks var aiziet aizsaulee? Un kaa man paliidzeet mammai?
A.T.
Jā, tā tiešām ir lāsta ietekme.
Tomēr tas nav pasaules gals, ja jau kāds cilvēks bija spējīgs to uzlikt, tāpāt arī cits cilvēks ir spējīgs neitralizēt tā iedarbību.
Atrakstiet man uz e-pastu, tad arī paskaidrošu kas būtu jadara, lai palīdzētu mammai.

 Sonja
...
Sveicināti! Izlasiiju saraksti ar "Sveeto" un kaarteejo reizi paarliecinaajos cik lielu noziimi cilveeki pieshkkir materiaalaam veertiibaam. Mums katram ir sava suutiba uz Zemes un kaa mees dzivojam ir atkariigs no mums pashiem - no taa ko domaajam un ko daram vai nedaram. Slimiibas tiek dotas kaa briidinajums par muusu nepareizu riiciibu vai sliktaam domaam.
A.T.
Nu ja, bet bērnus vajag ēdināt un skolot..., diez vai tas izdarāms izmantojot tikai garīgās vērtībās.
Tomēr ja padomā, tad laikam ir tā, ka nauda cilvēkam ir nepieciešama tik cik nepieciešams elementārai izdzīvošanai. Savukārt, pārmērības itkā sākumā rada papildus komfortu, tomēr pēc savas būtības ir jaunu problēmu un nelaimju cēlonis.


 
 Svetais
...
Kadel paldies Dievam? Kur tu saskati atskiribu? Ar ko tu esi labaks par citiem?
A.T.
Hm, hm. Atšķirties nenozīme būt labākam, bet gan būt savādākam. Katrs cilvēks ir individualitāte un līdz ar to nav vienādu cilvēku. Un paldies Dievam, ka mēs VISI (tu, es, tavs kaimiņš...) viens no otra atšķiramies. Ja nebūtu atšķirību, tad varētu aizdomāties par mūsu mākslīgu izcelsmi. Piemēram: kādas augstāk attīstītas cilvēces eksperimenta rezultātā.

 
 Landers
Par Skolotajiem
Paldies Jums par atbildi. Aizsardzibu izveidoju. Un tadas jau esmu veidojis neskaitamas - pret katru ietekmi savu. Mani bridinaja par to, ka nepareizi rikojoties varu zaudet ''spejas'' un informativo kanalu. Un nekjeros jau es katram klat - tikai tiem kuru problemu man atlauj risinat. Dazreiz nedrikstu pat jautat par kada konkreta cilveka problemu, vai ieskatities vina fiziskaja kjermeni. Vai Jusuprat Skolotajs var but tikai reala fiziska persona? Es domaju vai tam taa jabut vienmer?
A.T.
Skolotaajs nav obligaats. Tikai paliek jautaajums, kur smelties informaaciju par teemu?

 
 Svetais
ok
Ne, viss ok, es nestridos, tu esi tads pats cilveks ka es, ne ar ko tu neatskiries, spejas nav raditajs, bet kopejais garigums, zinasanas..
A.T.
Nē. Paldies Dievam, mēs visi viens no otra atšķiramies.

 
 Svetais
...
Silvija... nu tavi pratojumi ir vairak verti, noteikti, tikai cik verti? Kurs nosaka tiem kadu vertibu, tu? :) Jauki..
Nja, ja mes nevaram ka Kristus, tad mums lidz vinam vel loti talu un laiki te nepricom.. un ne jau skaudiba pie vainas, bet katra pasa attistibas limenis.. busi ka Kristus, tev cita naudu nevajadzes, bet tas ir tikai mulkigs salidzinajums. Naudu prasa visi, ta nav nekada maksla.. busi tads, kas naudu neprasa un cilveki redzes, ka Dievs ir ar tevi un dod visu tev vajadzigo, lai tur daritu vina darbus..
A.T.
Kā tad Dievs var iedot, ja ne caur darbu? Pat tie, kas nesēj un nepļauj (dzīvnieki), nomirs badā ja slinki gulēs migā un gaidīs žēlastības dāvanas.

 
 Dina
***
Zinu dziedniekus, kas par pienemshanu prasa 60 latus. Ja nebus zinama noteikta summa, vienmer bus shaubas, vai neesi samaksajis par maz. Zinu tikai vel vienu dziednieku, kursh ir tik atverts un pretimnakoshs cilvekiem. Esmu izlasijusi visus viesu gramatas ierakstus. Cik daudziem cilvekiem Jus esat devis ticibu un ceribu pilnigi par velti, bet tikai no "paldies" paedis nebusi. Mani loti interese viss, ar ko Jus nodarbojaties. Tas noteikti ir loti gruts darbs [drizak jau taa ir sutiba] Cilvekiem pasaule taa pietrukst labestibas. Visu labu velot...
A.T.
Ja zin ko darit un kaa sevi pasargat no visa taa ar ko nakas saskarties, tad grutums neietekme darba kvalitati. Paldies.

 
 Silvija siipoliite@inbox.lv
Paldies
par sapnju tulku. I-netaa sapnju tulkotaajs latvieshu valodaa lidz shiim nebija maniits.
A.T.
Laikam nebija gan. :)

 
 Silvija siipoliite@inbox.lv
Skaudji
Arpraac!!! Ieteikums A.T. Sho skaudiigo ljautinju praatojumi nav nekaa veerti! Slinkjiem un neveiksminiekiem vienmeer ir paticies skaitiit sveshu naudu. Es nezinu ko vinji censhaas piemaniit to darot, sevi vai citus, iestaastot, ka taas ir vinju ruupes par taisniiguma uzvaru.
Patiesi, ja uz zemes buutu mazaak skaudju, tad pasaule kljuutu skaistaaka!
A.T.
Izvairīties no tiem nevienam neizdosies. To visvairāk jūt cilvēki, kas kaut ko dara nevis rokas klēpī salikuši spriedelē par labo un ļauno...

 
 Svetais
...
Un dziedniekiem ir ari savs kodeks, ka konkretu summu neprasa, cik katrs var dot, tik dod.. sitas nerulle..
A.T.
Esmu gatavs Jūs pieņemt jebkurā Latvijas vietā, pilnīgi par velti! Tikai ar nosacījumu... Jums vajadzēs sagādāt manam dzelzs zirgam degvielu, nomaksāt telpu īri, piedāvāt naktsmājas un paēdināt. ;)
Ja kādam nav naudas tad viņš VIENMĒR tiks dziedināts par PALDIES, tā arī ir VĒRTĪBA.
Par to kodeksu, jau sen esmu pārstājis teikt, cik variet, tik maksājiet. Ticiet man tas cilvēku nostāda ļoti neērtā situācijā un ir gadījumi, kad maksā pat 100 ls. Konkrēta summa tikai atvieglo dziednieka un pacienta saskarsmi... Un vispār, tas mūsdienās nav vairs nekāds kodeks, bet gan iespēja izvairīties no nodokļu nomaksas, jo ziedojumi (cik katrs var dot, tik dod) neapliekas ar nodokļiem. Redziet kā pasaule ir mainījusies no Kristus laikiem! Tā ka "ieeļojiet" un Jums sāks rullēt.:)))

 
 Svetais
....
Kristus gan neprasija naudu, vins visu darija aiz milestibas.. te ir citi motivi, te ir tikai tirgus..
A.T.
Pasaule kopš viņa laikiem ir stipri mainījusies. Jocīgi, dziedniekus, to nelabvēļi biežāk mēdz salīdzināt ar sātana kalpiem...
Jūsu zināšanai! Bez mīlestības pret līdzcilvēkiem neidosies tiem sniegt atvieglojumu

eve spare_eve@navigator.lv
zilnieki
Labdien!Sakiet ludzu,vai vel eksiste normali zilnieki?Esmu bijusi pie vairakiem.uz saloniem iet es vairs netaisos,velos aiziet pie cilveka,kurs patiesi un pareizi zile,kuram galvenais nav nauda.Ka lai nonem bezlaulibas vainagu?Man visi saka,ka man tads ir, ir ari meginajusi nemt nost,bet nav nonemusi.Vismaz rezultatu nav nekadu...
A.T.
Teikšu tā, man arī nav izdevies sastapt nevienu 'normālu' zīlnieku. :) Par bezlaulības vainagu ir nedaudz neizprotami, jo to noņemt ir ļoti elementāri. Varbūt nemaz nav vainīgs bezlaulības vainags, bet ir kāds cits neveiksmju cēlonis.

 
 Sonja sonjax@tvnet.lv

spējas

Sveicināti! Zinu,ka man ir Dieva dotas spējas, varu redzēt cilvēku auras, pēc fotogrāfijām ar svārsta palīdzību varu noteikt cilvēka veslības problēmas un nojaušu, ka spēju vairāk, tikai nav ne mazākās nojausmas ar ko sākt un kur, lai sevi pilnveidoju.

A.T.
Itkā jau varētu sākt ar dziednieku kursiem, bet... šis dziednieku ražošanas konveijers, manuprāt tikai degradē un iznīcina šo profesiju. Šobrīd daudzi dziednieki kuri nav pieprasīti pēc savas profesijas pārkvalificējas par jauno dziednieku skolotājiem, tāpēc diez vai no viņiem ko derīgu var iemācīties.
Metafizikas aksioma ir šāda "Kad skolnieks ir gatavs, atnāk Skolotājs" Variet pasteidzināt šo notikumu pati meklējot skolotāju. Katram dziedniekam, zintniekam var būt tikai daži skolnieki, pārsvarā viens.

 
 gribu zinat
briviba
Kas ir tie nepieciesamie pasakumi? Gribu iemacities but un vienmer palikt emocionali brivam..
A.T.
Lai likvidētu nevēlamu piesaisti ir nepieciešams no dažām enerģijām atbrīvot, dažas papildināt. Ja meklēsiet palīdzību pie kāda speciālista, tad viņš zinās kā tas darāms. Ļoti apsveicama vēlēšanās, atliek tikai to mācīties, mēģiniet meditācijas, jogu, astrālo projekciju u.c...

 
 gribu zinat...
briviba
Ka neitralizet simpatijas, jutas, piesaisti pret konkretu personu? Sini gadijuma tas simpatijas loti trauce dzivot gan man, gan tam otram cilvekam... gribu just 0, neko, uztvert to cilveku ka ikvienu citu, bez emocijam, piesaistes, gribu emocionali brivs tapt.. ka atbrivoties no visam nevajadzigam piesaistem?
A.T.
Diez vai vienā atbildē iespējams iemācīt tapt emocionāli brīvam...
Taču veicot nepieciešamos pasākumus, Jūs var atbrīvot no šīs piesaistes.

 
 ***
***
Berniem [7 un 3 gadi] ir problemas ar nakts urineshanu gulta. Vai Jus varetu dot kadu padomu un palidzet.
A.T.
Padomi šajā jautājumā nelīdzēs, šī kaite vienkārši ir jaizdziedina. Atvediet viņus pie manis uz pieņemšanu.

 
 Nita-nita
Ko darit II
Paldies par atbildi. Man Jums vel jautajums - vai nonjemot sho lastu nokartosies mana pashreizeja laulibas dzive.
A.T.
Ja lāsts ir galvenais problēmu iemesls, tad noņemot to, laulības dzīvē sekos pozitīvas izmaiņas.

 
 Nija mite@one.lv
attiecibas
Esmu nodzivojusi ar viru 24 gadus. Nu visadi ir gajis. Izaudzinatas 2 meitas. Pedejo divu gadu laika mana dzive ir palikusi par elli. Virs pastiprinati lieto alkoholu, briziem dzivo pie milakas, kura ari dzer kopa ar vinju. Tad nak atpakal pie manis, saka, ka dzivosot kopa ar mani. Atliek tikai iedzert un ir atkal pie vinjas. Esmu iesniegusi skjirsanas pieteikumu - tiesa paredzeta 04.10. Bet uzsakt kopdzivi ar kadu citu nevaru, jo virs draud izrekjinaties fiziski (Ko ir ari darijis). Ta dzivoju bailes un nesaprasana. Ar vinju normalas dzives vairs nav, bez vinja ari nevaru nokartot dzivi.Jautajums ir, vai ar Jusu palidzibu, spesu tikt gala ar so situaciju? Vai ir verts pieteikties uz pienjemsanu?
A.T.
Ja Jūs priekš sevis jau esat esat pieņēmusi galēju lēmumu par vēlamo situācijas attīstības gaitu un sasniedzamo mērķi, tad es Jums varu palīdzēt. Piesakieties uz pieņemšanu.

 
 Nita-nita
Ko darit...
Esmu otreiz precejusies, shi lauliba juk ara taa pasa iemesla delj kapec pirma - virs mil iedzert, tad cita sieviete. No vienas es vinju attureju, tagad ir otra. [Tapat ka pirma lauliba - tad pie otras pirmais virs aizgaja, bet cik zinu ari tur nav laimigs] Ko darit - varbut nav verts censties, lai otro viru aizturetu,un, ja ari tas izdotos, kada butu dzive... Man abas laulibas ir berni.Varbut neesmu satikusi isto cilveku [diemzel jau otreiz], bet varbut ta ir nolemtiba. Ceru, ka sanhemsu no Jums atbildi.
A.T.
Tas nedaudz līdzinās nolemtībai, lāstam.
Lai turpmākajā dzīvē vairs nebūtu jasaskarās ar šī scenārija atkārtošanos, šis lāsts Jums ir janoņem.

 
 es maareens@oto.lv
Nesaprotu...
Visu muzu esmu pats sities pa savu dzivi, nekadi nespeju nostabilizet to. Vienmer gadas visadi skersli kurus loti gruti parvaret. Censos no visa speka. varbut ir kada iespeja ar magijas palidzibu sakartot attiecibas ar savu veiksmi un panakumiem? Es nelukojos ar magijas palidzibu pec zelta kalniem, vienkarsi man liekas, ka kads man vel sliktu...! Paldies par atbildi...!
A.T.
Ja kāds vēl sliktu, tad tā jau ir enerģētiska iedarbība uz Jums un to ir nepieciešams novērst. Tikai ar maģijas palīdzību dzīvi sakārtot neizdosies.


 Landers jaunites2@e-apollo.lv
blakusefekti
Ir shada problema. ''Darbojoties'' ar kadu cilveku, pasliktinas pashsajuta nevis man, bet manam tuviniekam. Man nav saprotams kapec par shadu problemu mani nebridina tie, kam tas butu jadara. Un vai ir iespejami vel kadi blakusefekti? Paldies par atbildi.
A.T.
Varat saviem skolotājiem "pateicībā" paspiest roku. Pirms uzsākt kādu darbību ir jāprot aizsargāt sevi pašu. Tas bija pirmais ko viņiem Jums bija jāiemāca! Šobrīd ir tā, ka Jūs visas negācijas uzņemat uz sevi, bet līdz ar to, ka esat kaut nedaudz enerģētiski pasargātāks par saviem tuviniekiem, tās novirzās uz vieglāku mērķi. Jūsu darbībā ir tikai viena kļūda, noņemot slimību vai negatīvo enerģiju Jūs to neiznīciniet vai nepārvietojiet, bet gan atstājiet "karājamies gaisā".

 
 Andzela 27media@inbox.lv
neliek miera izziileetais
Labdien!
Gadu atpakal biju pie zilnieces. Viss, ko teica ir piepildijies, bet tikai divas lietas vel nav. It kaa dzive ir daudz maz nokartojusies, bet neliek miera tas divas lietas. Taa viena lieta man dos lielu laimi, bet otra lielu nelaimi citam cilvekam. Gribas zinat, kas ir laime, bet uz otru nelaimi jau sev laimi neuzcelsi. Tas mani nomoca visu sho gadu. Pat esmu domajusi iet vel riezi pie kada cita, bet ljoti baidos.
A.T.
Uz otra nelaimi savu laimi neuzcelsi tādā gadījumā, ja otra cilvēka nelaime būs Jūsu roku darbs. Taču ja šie notikumi norisinās neatkarīgi, tad tie viens otra gaitu un rezultātu neietekmē.

 
 Liga liga.svilane@russianlondon.com
attiecibas
Labdien!rakstu es no talienes...es jau otro gadu esmu kopa ar vienu pusi un nespeju no vina neka aiziet projam,jutas jau ir izzudusas jau ilgu laiku atpakal,mus nesaista kopigas intereses uz dzivi,ka ari seksuala dzive nepastav normala..censamies izvairities viens no otra,lai nebutu stridi....un tik un ka mokamies un esam kopa.un vins visus sos divus gadus attur mani aizbraukt uz majam...nezinu,ko darit...varbut Jus varetu kaut ko ieteikt tada situacija vai palidzet....
A.T.
Tomēr kaut kas jūs saista, ja jau esat divus gadus kopā, vai arī kādreiz saistīja. Tagad tas ir zudis... nu ir jaiet katram savs ceļš, neredzu iemeslu dziļām pārdomām un šaubām. :)

 
  labvakar lindozaurs@inbox.lv
viss reize
Labvakar!
Man ir problemas ar sieviesu ciklu, pareizak sakot man taa vispar nav jau kadu laiku, kaut ari vecums nebut nav tads kad tas butu logiski, ka vina nav. Mani tas uztrauc, esmu gajusi pie arstiem, tie saka ka mazliet janogaida, lai cikls atjaunotos pats no sevis,( stavokli ari neesmu), un istas ticibas man arstiem ari nav, skjiet ka vini isti nezina celoni. Kadu laiku atpakal ir bijis stress un pardzivojumi, iespejams ka tas ir visa pamataa tacu pati nejutos labi, pienjemos svara un nav speka. Vai varat pateikt kas man isti ir un kaa to arstet?
A.T.
Viss liecina par to, ka Jums šīs problēmas pārsvarā ir uz nervu pamata. To iespējams izdziedināt.

 
 Landers
magija
Nedaudz nodarbojos ar ezoteriskam lietam un esmu parsteigts par to cik daudzi cilveki grib burt un izdarit ko magisku. Pirms to darat pajautajiet sev vai varesiet atbrivoties no sekam, kuras radisies. Mani skolotaji kaa vienu no iemesliem cilveka saslimsanai ar ''vezi'' nosauca ari nodarbosanos ar magiju...
A.T.
Vēzis vairāk mīl pīpmaņus, nevis magus...:) Nodarbojoties ar maģiju, lielākā uzmanība ir jāpievērš sava gara spēju noturībai.

 
 Sursite sursite@tvnet.lv
Okultisms
Labdien! Mani lloti interesee Okultisms. Kur vareetu atrast kaadus plassaakus materiaalus par sso nozari??? Mani vilina viss, kas saistiits ar maggiju, paardabiskaam speejaam, ziileessanu, paraleelo pasauli un tamliidziigaam lietaam!!! Es veeleetos iemaaciities prasmiigi ziileet! Vai to var apguut un ja var, tad kur? Esmu meeginaajusi ziileet ar ruunaam, bet to skaidrojums ir krievu val. un tik filozofisks, ka gruuti ir saprast... Varbuut Juus vareetu ieteikt kaadus citus ziileessanas veidus?!!
Ar ciennu,
Juusu profesijas piekriteeja-Sursite!
A.T.
Visi daudz maz izsmeļoši apraksti par šīm nozarēm ir pieejami svešvalodās.
Apmēram pēc diviem mēnešiem manā saitā būs sadaļa par Taro kārtīm un zīlēšanu ar Rūnām. Tajā būs aprakstīti zīlēšanu veidi, kāršu dalījumi zīlēšanā, Taro kāršu un Rūnu nozīmes skaidrojumi, on-line zīlēšana. Visi šie materiāli dos iespēju iemācīties zīlēt ar Taro kārtīm un Rūnām gan sev, gan citiem.

 
 Domuziime velveta@cc.lv
Miilestiiba
Labdien! Es esmu iemiieejusi preceetu cilveeku, vinjam ir gjimene. Kaut abi saprotam ka muusu juutas ir iistas un patiesas un veelamies buut kopaa vinjam ir gruuti atstaat gjimeni un beernus. Ko juus varat ieteikt. Vai varat paliidzeet? Luudzu luudzu. es nespeeju iedomaaties savu dziivi bez vinja. Bet arii shaadi man saap un ir ljoti smagi.
A.T.
Izvērtējot daudzu man pazīstamo cilvēku pieredzi, ja mīla ir patiesa un jūtas ir no sirds, tad bērni un sieva nekļūst par sķērsli attiecību saraušanai. Biežāk šāda atruna ir gadījumos, kad nav īstas pārliecības savās jūtas un galvenais vēlme un drosme ko mainīt savā ierastajā dzīves ritmā!
Varbūt Jums ir izveidojusies tāda kā atkarība no šīm attiecībām? Šādā variantā es Jums varētu palidzēt no tās atbrīvoties un noraudzīties uz situācijas attīstību daudz nosvērtāk, tomēr nezaudējot mēlestību pret šo cilvēku.

 
 Some of england...
IQ
I love that IQ test's...

 
 Justine www.praga.lv
Nezinja
Vispaar es neticu nekaadiem laastiem vai burvestiibaam,... bet pedeeja laika guljot gultaa mani nomaac savaadas izjuutas.. kaads man snaac tik stipri ausiis, ka man teju vai ausis pliist pusu, un liekas, ka taadas kaa skudrinas skrietu paar kauliem.... Varbuut tomeer man ir vajadziiga kaada dziednieka paliidziba, vai varbuut, kas cits?....
A.T.
Ticība pārdabiskām lietām, laikam vienmēr rodās tikai nonākot saskarsmē ar tām. Vai Jums šīs izjūtas norisinās tikai pašas apziņā, vai tiešām ir kāda iedarbība no malas, es šobrīd nevaru noteikt. Nepieciešams vairāk informācijas, vai arī Jums jāierodas pie manis uz vizīti.

 
 vijoliite vijole452@inbx.lv
sapnji
labdien, man ljoti intresee vai sapnjotie sapnji piepildaas??jau ieprieksh paldies!
A.T.
No ceturtdienas uz piektdienu redzētie sapņi ir pareģojoši. Pārējo nedēļas dienu sapņi lielākoties negūst piepildījumu.


 I.
Pumpas uz dibena
Paldies par ieprieksejo atbildi.
Jus rakstijat, ka pumpas uz dibena ir dziedinamas. Varbut es varetu zinat - ka???
Jau ieprieks paldies.
A.T.
Jums jāierodas pie manis uz vizīti. -Info- sadaļā ir atrodama informācija par vietām kur es pieņemu.

 
 interesents
bezgaligie jautajumi..
Tad tu iesaki ne par ko nedomat un nefilosofet, nav verts ne par ko tadu domat? :) Vai esi dzirdejis versiju, ka planeta ir dziva un tai ir sava apzina, katastrofas notiek cilveku negativo domu kopsumu rezultata. Labi, es sapratu domu, te nav filosofijas portals, te ir problema un iespejamais risinajums.. a bez filosofijas diez vai kads iebrauks taja, kads patiesiba ir visu problemu celonis, kadel tadas vispar eksiste utt..
A.T.
Katastrofu cēlonis ir cilvēku darbība, savukārt negatīvās domas pārsvarā grauj pašu domu autoru.
Šodien izlasīju ASV astronautes interviju. Viņa šausminās par to, ka no kosmosa jau ir redzams cik cilvēks ar savu darbību ir nodarījis kaitējuma planētai. Atmosfēras slānis ir palicis plāns un caurspīdīgs kā plāna olas čaumala (viņas salīdzinājums), Amazones džungļi (planētas plaušas) izcirsti, tuksneši izpletušies, kūst ledāji utt. Un padomāju: vai planēta nogaidīs līdz cilvēks to iznīcinās, vai tomēr rīkosies pirmā un nokratīs no sevis cilvēci.
Neapšaubāmi, mūsu planēta ir dzīva un tāpēc iespēja, ka viņa nomainīs to apdzīvojošo dominējošo sugu ir pieļaujama.
Ne par ko 'tādu' vispār nedomāt, laikam ir novirze.:) Noteikti par šiem jautājumiem ir arī citi viedokļi, lai tos uzzinātu vajadzēja iesākt tēmu Forumā - Diskusijās. Forums gan vēl nav atdzīvojies, bet tieši tā jau viņu varētu iekustināt.:)

 
 interesents
jautajumi...
Tatad launums ir apzinata vai neapzinata destruktiva riciba, tikai kurs ir spejigs lidz galam izvertet, kas ir destruktiva un kas konstruktiva riciba? Ja mezs deg, vins izdek, liekas destruktivi, viss pa galam, bet ja ta nebutu, nebutu iespejas mezam atjaunoties! Jo plasak redzesloks, jo cilveks objektivak vertet spej? Ja Dievs pielauj jaunuma eksitenci, tad ta ir kam vajadziga un noderiga, jo bez cinas varbut nebutu progresa, pieredzes. Tatad ta ir tikai iluzija, par cilveka brivo gribu?
A.T.
Par jebkuru jautājumu ir iespējams filozofēt bezgalīgi. Vispārīgi pieņemts, ka ļaunums ir cilvēka apzināta destruktīva darbība. Citi ļaunumi, piemēram dabas katastrofas ir jāpieņem kā mūsu planētas untumi un pārsvarā tos novērst nav cilvēka spēkos.
Kaut ko objektīvi novērtēt var tikai to iepazīstot. VISS ir ilūzija! Varbūt matrix? :)

 
 Tarja nightwish_fane@inbox.lv
literatuura
Vai var ieteikt kaadu labu graamatu pa magjiju un burvestiibaam???? Un kur to dabuut? Mani tas aarkaartiigi interesee....
A.T.
Grāmatas par maģiju, burvestībām pārsvarā ir svešvalodās un patiešām vērtīgas var iegādāties tikai ārzemēs speciālos maģijas veikaliņos.

 
 signe signei@mail.ru
zombi(
Vai tiesham ir iespejams iekodet virieti uz konkretu sievieti? Mans virs nedeljas laika parvetas lidz nepazishanai, neieredz bernus ,mani! Visa iztureshanas liekas divaina, liekas,ka vins neko neredz -tikai citu sievieti.Staiga ka slims., (Kaut gan pirms tas ljoti mileja savus bernus.)
Neko vairs nesaprotu.Man ir radushaas nelabas aizdomas, bet nevaru noticet..
Ko varat man ieteikt?
A.T.
Vērtīgākais ieteikums ir tāds, ka nepieciešams neitralizēt šo iedarbību, tā ir iebarošana.

 
 interesants
jautajumi...
Ka varetu definet launumu? Preteju kartibu, kustibu Dieva iestaditajai? Launums nevar darboties preteji dabas likumiem, tatad ari Dieva. Ka Dievs grib, ta notiek, tatad ari launumu ir radijis Dievs?
Vai pasaulei ir paredzets gals, cik reala ir ta Apokalipse, par kuru runa Bibele?
Vai eksiste arpuszemes civilizacijas? Ja ja, tad ka vinas ietekme musu dzivi?
A.T.
Definīcija:
Ļaunums ir apzināta brīvas gribas izdarīta izvēle par labu sliktajam nolūka pastiprināt slikto vai radīt labā sasniegšanu traucējošus apstākļus. Ļauns ir destruktīvi organizēts saprāts. Ļaunums ir cilvēka brīvās gribas izpausme tieksmē sasniegt savtīgus mērķus.

Tālāk ir interesantāk! Ļaunuma izpausmes uz šīs planētas ir novērojamas tikai cilvēku sugai. Ja mani neviļ atmiņa, tad mēs esam radīti pēc Kāda līdzības.:)
Zinātniski pierādīts, ka Pasauli sagaida neizbēgams gals, apmēram pēc 5 miljardiem gadu nodzisīs Saule. Tomēr es domāju, ka cilvēks ar savu "homo sapiens" darbību pasteidzinās pasaules galu!
Ārpuszemes civilizācijas? Laikam jau eksistē, bet vai tad to kāds var apstiprināt, vai noliegt...

 
 Sabīne sabinja@inbox.lv
dziednieciiba
labdien. es veeleejos jums ko pajautaat. man ir 15 gadi. manai mammai ir speejas dziedeet. vinja speej cilveekiem nonjemt dazhaadas saapes un tamliidziigas lietas. vinja teica ka man shaadas speejas arii esot. un es veeleejos uzzinaat kaa es shiis speejas vareetu attiistiit. paldies :)
A.T.
Visvienkāršakais variants ir prasīt padomus mammai. Kaut kā taču viņa savas spējas attīstīja, lai tagad dalās noslēpumos.:)

 
 interesants
jautajums
Vai eksiste reals launums, satans?
A.T.
Tas, ka eksīstē ļaunums nav ne mazāko šaubu.
Sātana esamība ir atkarīga no paša cilvēka ticības viņa eksistencei. Ja tic tādai varbūtībai, tad viņš mājo mūsu apziņā, ja nē, tad tas ir tikai kinofilmu un grāmatu "varonis".

 
 Sol
Simbols...
Sveiki. Varbuut juus varat man paliidzeet. Es veeleetos noskaidrot, ko noziimee shaads simbols... Tas ir kaa lejup veersts triisstuuris, no kura iziet liinija veidojot virpuli.
____
/ __ \
| \/ |
\__| /
\______/
Atteels gan nav paaraak labi izdevies, bet varbuut rodas priekshstats par simbolu. Esmu to esmu mekleejusi graamataas, internetaa,...bet neesmu atradusi. Atradu noziimi triisstuurim (uudens) un virpulim (celjsh), bet abus kopaa neatradu. Kas shis vareetu buut pa simbolu..? Ko tas vareetu noziimeet?
A.T.
Iespējams šī simbola nozīme ir zināma tikai tā veidotājam. Tomēr, es pameklēšu viņa varbūtējo nozīmi un vēlāk papildināšu atbildi...
02.08.05. - Man neizdodas atrast. Kādā kontekstā ir simbols?

 
 vakciina
?
Vai kaut kaa var palidzeet pret shlupsteeshanu?
A.T.
Šo runas defektu ir iespējams novērst tikai bērnībā.

1 2 3 4 5 6 7 8 9