Top.LV

5

1 2 3 4 5 6 7 8 9 

maiga ronchejs@inbox.lv
...
sveiki!gribeeju pajautaat, vai tam ir kaada noziime, ka jau ilgaaku laiku,ikreiz kaa paskatos pulkstenii, stundu cipari sakriit ar minuuteem.piem.19:19;15:15 utt.
A.T.
Viens no modernajiem ticējumiem liecina, ka tas ir uz veiksmi.:)
Noteikti daudzi cilvēki var apgalvot, ka ar viņiem ir apmēram tāpat, tam pamatā ir tas, ka šiem vienādiem cipariem mēs pievieršam lielāku vērību un iegaumējam šo skatīšanos pulkstenī.


 
 Vita tita5@inbox.lv
Zhurcinjas
Pirms vairakiem gadiem musu majas milule bija dekorativa zhurcinja, kuru tiesham miljojam, bet tad sakas nelaimju virkne. Kad zhurka nomira, nelaimes izgaisa. baidijos otreiz iegadaties zhurku, bet pec daziem gadiem tomer atkal atvedam majas jaunu zhurcinju. Musu gjimene visiem vinja ir milja un jauka, ari man, bet nu atkartojas iepriekshpiedzivotais - nelaimju guzma dzive. Ka tads milsh radijums var tik ljoti ietekmet musu dzivi? Nevaru tachu es vinju bendet nost,lai nelaimes atkaptos, bet ko darit? Un ka to vispar var izskaidrot?
A.T.
Lai pārliecinātos vai viņa tiešām ir patiesais nelaimju cēlonis, pamēģiniet žurciņai atrast citus saimniekus, kaut vai uz laiku. Ja tas tā ir, tad to var izskaidrot ar domu enerģijas darbību, atminoties notikumus saistītos ar pirmo žurciņu jums sanāk ar domām piesaukt nepatikšanas.

 
 martux martux@banda.lv
attieciibas
radusies problema, kuru, shkiet, saviem speekiem neatrisinaashu.. man ir draugs. bijam kopa kaadu laiku, bet.. mes abi esam energetiskie vampiri, tikai es to apzinos, bet vins ne. shobriid vins ir pateicis man nee uz laiku kameer nostaashos uz savaam kaajam bez paliidzibas. mees viens otru miilam, bet.. vins nespej parkapt saviem principiem.. kaa tikt galaa ar sevi, lai nesagrutu shiis attieciibas un kaa paliidzeet vinam?
Atbilde uz e-pastu.

 
 David
Spejas
Ka izkopt sis spejas? Vai sertificets dzienieks uzreiz nozime labs dziednieks? Kada ir jusu attieksme pret tiem sertifikatiem? Cik painteresejos, sertificeti ir pavisam nedaudzi un ari jusu starpa tur nav.
A.T.
Šobrīd sertifikātus izsniedz Tautas medicīnas centrs, LTDzA, LDzS, Vispasaules dziednieku līga, Akvilona, Urantija. http://dziednieks.lv/dziednieks_arturs_tiltins/sertifikats

 
 David
Dziednieks
Ka es reali varu novertet paveikto, ja tajas aprindas neapgrozos? Neesmu saskaries ari ar cilvekiem, kas kadu labu dziednieku pazitu. Un vel viens jautajums, par dziednieku piedzimst vai ari var klut dzives laika?
A.T.
Lai novērtētu dziednieka paveikto no sākuma viņš ir jāapmeklē... Tās jebkurā gadījumā ir Dieva vai dabas (kā nu kuram patīk izteikties) dotas spējas, kuras piemīt daudziem. Tomēr ne katrs tās ir izpratis un izkopis.

 
 David laurix@e-no.lv
Varbut jums ir zinams kads labs dziednieks Valmiera vai Valmieras rajona, par cik patreiz uz Valmieru nebraucat? Pec ka varetu pateikt, cik labs un spejigs ir tas dziednieks?
A.T.
Dziednieka labumu un spējas var noteikt tikai pēc viņa paveiktā.

 
 Inese ladyinese@inbox.lv
Greizsirdiba
Labdien!Nezinu kas ar mani pedeja laika notiek.Mani moka greizsirdiba uz manu viru,nepartraukti ir sajuta,ka vins mani krapj,lai gan briziem tas man liekas mulkigi.Es pat redzu sapnus,kuros esmu greizsirdiga vai ari vins man atzistas,ka bijis neuzticigs un tad aiziet... Palidziet man,ludzu,rast sirdsmieru,jutos pilnigi iztuksota. Varbut ir iespeja to kaut kada veida uzzinat,jo ta butu vislabak,neka mocities nezina?! Jau laicigi,paldies par atbildi.
A.T.
Šādi sapņi Jums rodas no dienā iegūtās informācijas, tie nav jātulko. Jūs esat sevi iespaidojusi ar nepamatotām vai pamatotām aizdomām, un sirdsmiers patiešām iestāsies tikai tad, kad uzzināsiet lietu patieso stāvokli. Aplūkojiet e-pastu.

 
 T trusisz@inbox.lv
taro
varbuut jau reiz jautaats. slinkums pasham mekleet, taapeec pajautaashu, kaa notiek taro ziileeshanas process. veelams pastaastiit visai siiki. simbolus skaidrot nav vajadziigs. pal dies.
A.T.
Fenomenu pasaulē process ir matērijas vai enerģijas kvantitatīva vai kvalitatīva izmaiņa. Kā šīs izmaiņas aprakstīt sīki, nezinu. Savukārt zīlēšanas princips ir šāds. Nākotne ir virtuāla, t.i. atkarīga no notikumiem un rīcībās tagadnē. Cilvēks saprot, ka viņa rīcībai var būt sekas, bet nezina kādas. Zemapziņā ir atbilde, bet cilvēks nevar to izprast. To uzdevumu arī risina zīlnieks. Zīlnieks palīdz orientēties notikumos, var parādīt variantus, kā var risināt situāciju un kādas priekšrocības vai trūkumi ir katram variantam . Nākotne ir plastiska, un cilvēks var izvēlēties jebkuru risinājumu. Zīlēšana ir veiksmīga tad, ja cilvēks var apzināties savas vēlmes un izdarīt izvēli, labāk saprast pats sevi.

 
 liene tuki__tuki@inbox.lv
priex
ljoti priecaajos,par to,ka ir shaada maajas lapa,kur var atrast tik daudz ko jaunu!!!noseedeeju 3stundas shajaa maajas lapaa,peetot dauc ko labu,bet veel neesmu visu izlasijusi.tas priecee,ka te tik dauc kaa!
:)

 
 Samy trakais_zakjis@inbox.lv
dziednieciiba
vai ir iespeejams ar magijas vai dziedniecibas palidzibu atbrivoties no liekaa svara un cik tas maksaa aptuveni...
A.T.
Tāda iespēja pastāv.
Rezultāts tomēr nevar but momentāls, jo liekā svara problēmas pārsavarā ir no aizkunģa dziedzera darbības traucējumiem, līdz ar to veidojās nepareiza vielumaiņa. Iemesli tam var būt nervozēšana, stresi..., dažkārt sievietēm šādas problēmas rodas pec grūtniecības, vai kādas pārciestas slimības. Vizītes cena ir 5 ls. Ja esat no Rīgas, tad Rīga pieņemu katru otrdienu Merķeļa ielā 7, 301. kab. no plkst. 12.00 - 14.00. Tuvākā pieņemšanas diena ir 19. jūlijs.


 I.
Pumpas uz dibena
Velejos jums jautat padomu, ka tikt vala no pumpam uz dibena. Man tas ir visu laiku un man ir tiesam nerti iet peldeties un pat uzvilkt peldkostimu!
Jau ieprieks paldies!
A.T.
Pumpām par iemeslu varētu būt vielumaiņas traucējumi, aleŗģija.
Šāda kaite ir izdziedināma.

 
 sanita

sapņi

Labdien! 
Vēlos Jums pajautāt par sapņiem.Vienu nakti sapnī vīrs man iedeva papīra naudu.Nākamajā,ka mums ir piedzimusi meitiņa un es viņu baroju.Ko tas varētu nozīmēt?Vai ir iespēja,(ja šie sapņi ir "slikti")izvairīties?

A.T.
Papīra nauda - nepatīkamas ziņas vai vēstule, arī vilšanās, arī veiksme. Dzemdēt meiteni - pazemojums, rūpes, nelaime.
Ne jau katrs sapnis ko mēs redzam, pēc tam piepildās. Sliktu vestošus sapņus ir vēlams pēc iespējas atrāk aizmirst, savādāk var gadīties, ka tieši ar sevis "nozombēšanu" šis sapnis gūst piepildījumu.

 
 Lillija
Suns
Labdien!Manam 7g.v.kokerspanielim sākās spazmātiski krampji,pēc kāda laika tādi paši krampji sakās arī otram sunim,kurš ir 2g.v un nesen iegādāts,domāju,ka tas varētu būt no pārtikas,pakonsultējoties ar vetārstu,viņš ieteica doties pie dziednieka,jo suns no saimnieka varot uzņemt uz sevi lāstu vai ko tamlīdzīgu.Vai tas tā tiešām var būt,un ko tādā situācija darīt? 
A.T.
Tā var būt. Nepieciešams likvidēt pirmcēloni.

 
 Lauma
veiksme
Par veiksmēm un neveiksmēm. Acīmredzot mans draugs nav vienīgais, kas piedzīvo sēriju neveiksmju, taču tas klūst mokoši arī man, jo nākotnē plānot neko vairs nav iespējam, jo pa ceļam gadīsies neveiksmes, kuru novēršana prasīs kā ieplānoto laiku, tā līdzekļus.Bezspēcībā sāku spriest par kādu apmātību vai apsēstību. Kā to var uzzināt? un novērst?

A.T.
Laikam Jūs jau ziniet, ka viņš ir apsēsts. Novērst to var, jāveic enerģētisko attīrīšanu.

 
 ilze_a Ilze_a@inbox.lv
berns
es vissu laiku ar draugu centamies lai es paliktu stavokli bet nekas nesanak vai ir kada dabas vai kautkada cita metodes papildus pielietosana lai paliktu stavokli.
A.T.
Ja mediķi nespēj atrast iemeslu neauglībai, tad iespējams, ka tā radusies kāda lāsta ietekmē.

 
 ruta
par burvestiibaam!
bet kaa var atbriivoties no shaadaam burvestiibaam, kas tiek veiktas vienreiz un darbiiba ir pastaaviiga????
A.T.
Neitralizējot šīs burvestības enerģiju. Ja Jūs neziniet kā tas izdarāms, tad jāgriežas pēc palīdzības pie kāda cilvēka kurš to ir spējīgs paveikt.

 
 vijoliite vijolite4@inbox
nomoda sapnji
Paldies par sho lapu!Man saregjiitaas dziives situaacijaas paraadaas viizijas.Valjeejaam aciim skatos kaa filmu.Visu nesaprotu un nevaru arii atcereeties, jo tas notiek aatri un informaacijas parasti ir daudz.Kursh man vareetu iztulkot ko es tur esu redzeejusi?Pati daudziem simboliem nezinu pat noziimi.Un cik esu mekleejusi, nekur nevaru atrast pat pashus simbolus.Droshi vien tas nav domaats burtiski tulkot, bet tomeer gribeetos zinaat.Un vel - es redzu dazheiz cilveeku(vai kas nu vinjsh ir), bet citu tajaa pashaa laikaa vinju neredz.No vinja esu dzirdeejusi tikai dazhus vaardus:viss buus labi!neuztraucies!Vai man buutu jaauztraucas, ja redzu to ko citi neredz?Nekaadu novirzhu man it kaa nav. Un veel es redzu kursh mirs, vai kursh ir ljoti slims.Tas gan nav patiikami.Vai var atbriivoties no taadiem redzeejumiem?Paldies!
A.T.
Atbrīvoties no šiem redzējumiem noteikti, ka var. Nav viennozīmīgas atbildes vai vajag uztraukties par to, ka redzat vīzijas. Katrs mēs redzam pasauli savādāk un varbūt šie redzējumi ir no zemapziņas nākoša informācija. Daudzi Nostradamusa pareģojumi radās tieši vīzijās, kuras spēja izskaidrot tikai viņš pats.

 
 maija keskooo@tvnet.lv
deels
Mana sirds kliedz saapees.Taa jau ir veseli astoni gadi.Bet saakshu no saakuma.Mans jaunaakais deels apreceejaas,bet liktens bija taads,ka bija jaaskiras un taa saape varbuut...,nezina,bailes,kas buus taalaak,..lika ieskatiities glaazee...Jaa,tad palika it kaa vieglaak, un nu jau astonus gadus mans deels dzer.Es gribu kliegt, bet mana balss aizsmok ,jo es nespeeju.Citi saka,liec tu vinu mieraa,lai nodzeras,bet kaa, vins tacu ir mans deels,kuru es tik loti miilu,jo man liktenis atneema viiru uz muuzu,paliku ar saviem diviem deeliem.Ko es tikai neesmu izmeeginaajusi,bet bez panaakumiem....Varbuut...,es saku varbuut,Juus man vareetu pasniegt savu roku,lai es nenosliikstu sajaa muklaaja,nee, lai mees abi ar deelu nenosliikstam,vins glaazee,bet es savaa izmisumaa un asaraas.Luudzu paliidziet,ja variet atrakstiet uz manu e-mailu,ar ticiibu un ceriibu JumsMaija.keskooo@tvnet.lv
Atbilde uz e-pastu.

 
 diana
greizsirdiba
labdien. es vispar neesmu greizsirdiga, bet pedeja laika ar mani kaut kas notiek nenormals, mani moka aizdomas, ka mans mils cilveks mani krapj. vai ir jespeja uzzinat, vai tas patiesam ta ir, vai man tikai liekas?paldies par atbildi
A.T.
Iespeja to uzzinat ir. Atrakstiet man uz e-pastu.

 
 ruta
burvestiibas
vai var burvestiibas uzliesmot no jauna spara ik peec laika, un tad atkal noplakt un vai to visu laiku ir nepiecieshams uztureet, jo ja to neuztur, tad iedarbiiba beidzas??? paldies!
A.T.
Kā nu kurai burvestībai. Dažas tiek veiktas tikai vienreiz un iedarbība ir patstāvīga, tāpat ir burvestības kuru iedarbība ir visu laiku jāuztur.

Jolanta jolanta.aleksejeva@edu.rdnet.lv
gimenes problemas
Labdien, velos uzdot jautajumu. kas notoiek ar manu viru? Jau otro gadu pirms ziemassvetkiem virs izmainas, sak staigat apkart, dzert, galvenie ir draugi, visu naudu nodzer.Ari vasara aizlaidas ar vienu bijuso pieludzeju - Ligu.
A.T.
Visvieglāk būtu atbildēt, viņš ir noburts. Taču pastāv iespēja, ka tāda ir viņa rakstura īpatnība, un tā kā pirmais viņa izlēciens tika piedots, viņš ir pārliecināts par piedošanu arī turpmāk. Kā zināms, raksturu cilvēkam nevar pārveidot.

 
asera termi@inbox.lv
suns
manam sunim ir lielas probleemas ar to ka apkaart spridzina. suns vienkaarshi kriit panikaa. varbuut juus zinaat kaadu dziru vai burvestiibu lai mazinaatu dziivnieka stresu? galu galaa man ir gruuti noskatiities kaa nabaga dziivnieks ciesh !?!
A.T.
Diemžēl šajā gadījumā grūti ko labot, dziras bezbailībai nav. Ja nu vienīgi kāds kinologs ir spējigs ar dresūru panākt to, lai suns nebaidītos no sprādzieniem un šāvieniem.

 
Pruu
IQ
Pirmo reizi izpildiiju sho testu, un mans IQ sanaaca 138.Ko tas noziimee?Kas ir "Mensa"liimenis?Mani tas ljoti interesee.Pastaastiet par to kaut ko vairaak, luudzu.Paldies.:)
A.T.
1946 gadā Anglijā advokāts Roland Berrill un Dr. Lance Ware, dibināja Mensa. Viņiem bija ideja apvienot spilgtas personības. Kā vienīgais priekšnoteikums, lai kļūtu par Mensa biedru bija - augsti intelekta rādītāji.
Mērķi - radīt sabiedrību, kura ir brīva no reliģiskām, rasu atšķirībām un ir apolitiska.
Ja ņemt vērā viņu teikto, tad Mensa līmeni sasniedz tikai 2% cilvēku.

 
Acs olga.z@one.lv
Burvestiiba
Sveiki! Visa shii burvestiiba ir pagaatne. Esmu satikusi daudzus taa saucamos ekstrasensus un daudzi atziist, ka buramvaardi, rituaali utt. ir vajadziigi neticiigo parliecinaashanai (cilveeks netic, ka neleekajot vai ko citu nedarot var panaakt rezultaatu). Kaut vai savaa dziivee daudz ko pati dariiju (domas lasiiju, veicu astraalos celjojumus gan telpaa gan laikaa utt.) tomeer esmu diezgan skeptiska attieciibaa uz visvisaadiem rituaaliem. Apnika klausiities, kā cilveeki lielaas - esmu taadaa un taadaa pakaapee iesveetiits utt. (Nepaarprotiet, ka es uzbruuku Jums. Es runaaju par visiem).
A.T.
Dziedniecībai un tautas medicīnai nav tieša sakara ar burvestībām un maģiju!
Latvijā, no psihiski veselajiem dziedniekiem neviens neveic "lēkāšanas un rituālus". Šie rituāli ir šamanisms, kas tiek plaši pielietots citu tautu dziedniecības tradīciju uzturēšanai...
No zinātniskā viedokļa burvestības ir maldi. No reliģiskā - okultisms. Tomēr pastāv uzskats, ka izpildot burvestības, cilvēks virza savu gribu uz kāda vēlamā rezultāta sasniegšanu un kurš tiešām ir spējīgs to izdarīt, tas ar domu enerģiju un paša gribu panāk burvestību realizēšanos. Gribētos tomēr ticēt tam, ka cilvēks ir spējīgs manipulēt ar realitāti.
Jūs rakstāt, ka esat pat ceļojusi laikā! Arī tā ir manipulācija ar realitāti. Tomēr skeptiķis šo iespēju varētu apšaubīt, jo zinātniski pierādīts tikai viens ceļojums laikā. To ir veicis krievu kosmonauts, kurš orbītā pavadīja vairāk nekā gadu. Šī laika nobīde ir -0,0001 sekunde.:)))

 
siiciite4 siiciite4@inbox.lv
Puisis
Labdien! Ir viens puisis kas man miilu. Vai es driigsteetu izmeeginaat kaadu no juusu miilas burvestiibaam lai vins arii mani miileetu. Jau ieprieks paldies!
A.T.
Pastāv arī citi varianti kā panākt, lai tevī kāds iemīlas. :) Burvestības vairāk nepieciešamas bezizejas gadījumos.

 
siiciite4 siiciite4@inbox.lv
Ragana
Labdien! Es ļoti daudz esu lasiijusi juusu staastus par magiju. Es gribeetu arii kluut par burvi. Vai tas ir iespeejams?
A.T.
Iespējams ir viss. Tikai Latvijā nav tādas skolas kur apmāca burvjus un raganas. Šos noslēpumus pārsvarā saņem mantojumā no iepriekšējām paaudzēm.

 
Zakis kontrabass@inbox.lv
milas burvestibas
Sveiki!
Satikos ar puisi.Viss biaj ideali,lidz kamer nesaskaros ar vina mammu.Mes izskiramies kada nieka del ka vins teica tacu kad biju aizgajusi pie zilnieces man pateica ka vina mamma ir mus izskirusi nodarbojoties ar melno magiju.Nezinu ko darit.Izlasiju Jusu milas burvestibas tacu neviena no tam neder,jo mes pat nesarunajamies un kur nu vel vinam kaut ko iedot.Gaidisu Jusu padomu.Paldies!
A.T.
Kamēr nebūs noņemta melnās maģijas iedarbība (ja tāda ir), nepalīdzēs neviena mīlas burvestība.
Plašāka atbilde, nosūtita Jums uz e-pastu.

 
Mazinjsh amazone2004@navigator.lv
:(
Sveiks!
Es nezinu kas man ir noticis tachu ar mani notiek visaadas diivainiibas! Es visu laiku vai nu saslimstu vai shodien nokriitu no trepeem no otraa staava!!! Tad tagad man ir apkakle jo nepareizi kakla skriemelji izaugushi... man taa liekas ka mani kaads ir nolaadeeejis! Vai Tu luudzu nevareetu man atsuutiit burvestiibu lai vis buutu kaa agraak... Luudzu!
Aaaa un veel! kad buus maģijai un burvestiibaam papildinaajums? Es atvainojos ja ir papildinaats tikai to neesu ieraudziijusi... :)
A.T.
Var jau to visu uzskatīt par sakritībām, bet varbūt tiešām ir darīšana ar lāstu!
Vai tas ir lāsts, noteikt iespējams tikai pie personīgā kontakta vai pēc foto. Un tad jau atkarībā no apstākļiem rīkoties.
Lai atbrīvotos no lāsta saviem spēkiem ir jāprot sakārtot savu domāšanu. Jo tomēr jebkurš lāsts ir tikai Jūsu apziņā, tas ir vienīgais viņa eksistences pamats.
Daži materiāli par maģiju un burvestībām jau tiek gatavoti.

 
maiho maiho@inbox.lv
IQ
Kaa sastaav ar tiem IQ testiem? Es izpildiiju 1 testu (taa nopietni) un mans IQ sanaaca 126... Vai tam var ticeet un vai sheit veel kaads ir aizpildiijis sho testu?
A.T.
Domāju, ka ar 1 testa palīdzību noteiktais IQ nav absolūtā taisnība, taču pēc novērojumiem - pildot citus IQ testus rezultāti daudz neatšķiras.
126 ir augsts rādītājs, vidējie rezultāti par 1 testu svārstas no 106 - 120.
Vairākas reizes šo testu risinot - iespējams atrast visās pareizās atbildes. :)

 
asera termi@inbox.lv
burvestiibas
mani ljoti interesee burvestiibas. bet kaa lai to visu iesaaku? varbuut ir kaut kas tieshi prieksh iesaaceejiem?
A.T.
Ja esat pārliecināta, ka spēsiet virzīt savu gribu uz mērķa sasniegšanu - variet sākt...
Nav burvestību dalījuma iesācējiem un profiem, Jums pašai jājūt kura no tām ir pa spēkam.

1 2 3 4 5 6 7 8 9