Top.LV

7

1 2 3 4 5 6 7 8 9 

Alise aliic@inbox.lv
Labdien!
Sakiet, luudzu, vai ir iespeejams man paliidzeet?Mana probleema ir taada,ka es runaajot nedaudz raustu valodu, nu vaardus...UN man tas tieshaam traucee, jo ir jaarunaa lielas auditorijas priekshaa, tad ar laiku pazuud, bet tad atkal taa liksta ir klaat, sakiet luudzu, ko man dariit?Vai ir kaada vaardoshana, vai kaa?Ljoti luudzu atbildeet aatri,jo pa meenesha vidu atkal man buus jaarunaa, un shii probleema ir tieshaam liela.
 Atbilde uz e-mail


 Angelina A.N.G.E.L.I.N.A@inbox.lv
bur6anas
Labdien man ari loti gribas iemacities bur nu protams ja tikai tas ir iespejams esmu meginajusi tadas mazas burvestibas tas sanak kas man butu jadara lai tiesam varetu mazliet paburties. Vai ir kada burvju dzija? Skola esmu vispopularaka un man tas jau ir lidz kaklam visi pie manis lien parasti tur ir ari kads zens kuru esmu iemilejusi bet vinam laikam patik man labaka draudzene. es to nesaprotu jo ari tas zens ar mani runa un ari dazreiz pakasas bet parsvara pie manas draudzenes. Es loti gribu lai vins ari kadreiz mani ievero ka meiteni nevis ka izklaidi es pat nakti par vinu sapnoju un kad redzu vinu kopa ar draudzeni man gribas raudat un ne arvienu nerunat "LUUDZU PALIDZT ES NEZINU KO DARIT!"
 Atbilde uz e-mail


 Ivan Tiltins ivan@ticket-systems.com
Hello
Hello from Australia.
 


 Daina contara@e-apollo.lv
Par dzīvnieku ārstniecību
Paldies par Jūsu mājas lapu, uzgāju to nejauši un esmu priecīga, ka Latvijā tāda ir. Gribēju Jums pajautāt vai zirgam , kam ir saišu iekaisums var palīdzēt ar kādu maģisku darbību, vai arī Jūs ar dzīvniekiem nenodarbojaties?
 A.T.
Dzīvniekiem ir iespējams palīdzēt ar vārdošanu, lai paveiktu to no attāluma ir nepieciešams apvārdot sāli.
Kā tas izdarāms paskaidrošu, ja piezvanīsiet man.


 Surfer
Paardomas
Sveicinaati!
Jautaajums kaa specialistam, kas daudz ko redzeejis un pieredzeejis - vai nav taa, ka lauku ljaudiim atguut veseliibu ir vieglaak - ja vinju organismam kaut kas aizgaajis greizi, atliek tikai kopiigiem speekiem rast impulsu uz atveseljoshanos, un peec tam lauku vide shim cilveekam jau paliidz pati - svaigs gaiss, dziivi augi, zalja zaale, koki, visi lopinji un dziivniecinji... Turpretii ar pilseetnieku probleemas rodas jau peec definiicijas - ja arii vinjam dod dziedinosho impulsu, pilseetas vide ir piebaazta ar liidzekljiem, kaa to apslaapeet - masu meediji, shauriiba, puteklji, piesaarnjots gaiss, nedziiva paartika spozhos papiiriishos, u.t.t.
 A.T.
Svaigs gaiss un citi pieminetie labumi protams ietekmē pozitīvi. Taču laukos ir arī lietas, kas tieši kaitē veselībai, tas ir smags darbs visas dzīves garumā.
Domāju, ka vieglāk atgūt veselību ir tiem cilvēkiem, kas ir garā stipri un nenolaiž rokas - katras slimības un nepatikšanu priekšā.


 zinkaariigais
intersanti
Labdien, Lasiiju jūsu info un izlasiiju informāciju par to,ka risināt gimenes problēmas. Vai juus risināt laulato cilvēku savstarpējās attiecības? Ja jā, kā tas izpaužas? Vai daudzi cilvēki griežas pie jums pēc šāda veida palīdzības? Kādos gadījumos jums tas izdodas un kādos gadījumos nē?
 A.T.
Šie jautājumi ir ļoti individuāli, lai varētu atbildēt aptverot visus gadījumus, kadas problēmas rodas ģimenes dzīvē.
Kādas nesaskaņas ir radušās katrā konkrētā situācijā, tās arī tiek risinātas.
Gadījumos, ja pie manis griežas pēc palīdzības, tad ir iespējams palīdzēt. Ja nav griezušies, tad nevar palīdzēt. :)

 Solvita
Sajusma
Gribu pateikties dziedniekam Arturam, par man atgriezto veselibu un dzivesprieku.
Lai pietiek speka turpinat veikt labos darbus! Kad apmekleju Jus, rinda gaidot parunajos ar citiem dziedinaties alkstoshajiem. Visi ir sajusminati par Jusu laipnibu un spejam palidzet. Ar vislabakajiem velejumiem. Solvita.R.
 A.T.
Cilvēku pateicība, tas ir avots, kur pasmelties spēkus turpmākai 'misijai'. Jūtos itkā būtu saņēmis ordeni.:))) Paldies!

 Lilita lilitamal@inbox.lv
Jautājums
Paldies par jauko mājas lapu. Bet man būtu jautājums kā lai Jums pazvana, ja vajag Jūsu palīdzību?
 Talr. 22460309

 Anita anita@elizete.lv
Par maggiju
Gribu pajautaat:" Vai ir pareizi cilveekam dot rokaas "darba riiku" (piem.- buramvaardus), neinformeejot vinnu par drossiibas tehniku un sekaam. Juus lloti labi nokomenteejaat- teikdams, ka maggijai nav nekāda sakara ar Dievu.Tad ar kaada speeka paliidziibu tiek veikti visi maggiskie rituaali??? Varbuut Juus varat izskaidrot lasiitaajiem atsskkiriibu starp maggiju un misteeriju.
 A.T.
Tie laiki, kad kāds izlēma ko var dot cilvēkam un ko nevar, ir aizgājuši nebūtībā. Šobrīd katrs pats var izlemt vai viņam tas ir vajadzīgs (interesē) vai nav vajadzīgs (neinteresē). Informācija par šīm lietām ir atrodama ne tikai internetā. Tā ir brīvi pieejama grāmatu veikalos. Drošības tehnika ir tāda pati kā jebkurā citā jomā - neaiztiec to, ko nepazīsti. Es, piemēram, mežā atrastu mīnu nesākšu pētīt un izjaukt!
Kārtējo reizi nākas atkārtoties - maģiskie rituāli tiek veikti ar GRIBAS palīdzību.

Maģija - gribas manipulācija ar realitāti.
Baltā maģija - tieksme vertikalitātē.
Melnā maģija - maģisko spēju pielietojums ārpus evolūcijas virziena. Melnā maģija ir maģisko spēju pielietojums materiālo interešu un materiālajā pasaulē sasniedzamo mērķu sasniegšanai. Melnā maģija ir apziņas piesaistīšana materiālajai pasaulei.
Psihiskā maģija - darbošanās psihisko aktivitāšu laukā.
Materiālā maģija - jebkura priekšmeta izgatavošana.
Mistērijas - iesvētīšanas ceļš, kurā cilvēks atdzimst Garīgi.

 Timekla klejotajs
Oho!
Nemaz nebiju domājis, ka kādam dziedniekam ir tāda mājas lapa! Ļoti apsveicami, novēlu dziedniekam panākumus, palīdzot cilvēkiem kļūt veseliem un arī popularizējot dziedniecību ar šo mājas lapu!
 A.T.
Gluži pagrīdē dziedniecība nav, taču nākas daudz dzirdēt un lasīt par dziednieku "kaitniecisko" darbību. Tāpēc vien lapai vajadzēja tapt, lai varētu interesentiem izskaidrot lietas būtību.
Paldies Jums par novēlējumiem.

 Baltaa ragana
Hey
Ljoti interestanti raksti, tikai japiebilst, ka ne vien tas-briivaa griba ir maģija. Taa ir dzīivoshana sakaraa ar dabas principiem, ka cilveeks ir dalja no dabas...nevis paaraaks par to! Raganas netic saatanam vai kaadam launajam speekam, taas tic reinkarnaacijai un karmai, kaa arii taam ir reede. "An ye harm none, do what ye will". Tiklīdz tu nevienam nedari ljaunu, daro ko veelies. Vinjas dziivo muusdienaas un nepavisam nav paziistamais stereotips, taas ir ljoti jauku, sirsniigi cilveeki un reizeem nelabi paliek sakatoties, ka par vinjaam izsakaas kaa par kat kaadiem ljaunajiem speekiem. Interesanta maajaslapa, tomeer nepilniiga informaacija par raganaam un magi nav tas pats kas raganas. Raganas nenodarbojas tikai ar garu izsaukshaunu.Ir veel daudz interesantas informaacijas par raganaam un magiju, iesaku pamekleet internetaa veel.
 A.T.
Var jau arī teikt, ka maģija ir gribas manipulācija ar realitāti. Plašākā nozīmē maģija ir jebkura gribas aktivitāte. Par raganām lielākajai daļai cilvēku priekštats ir izveidojies no bērnu pasaku filmām un multenēm. Tik ātri to mainīt neizdosies.:)
Ņemšu vēra Jūsu ieteikumus.

 Viky darkside16@inbox.lv
garu izsaukshana.
Dazhas dienas atpakalj es vinjus izsaucu,un teikshu ka nemaz tik bailiigi nav.Uzzinaaju par savu naakotni un pagaatni un galvenais,ka uzzinaaju itkaa sava pazudushaa braalja nummuru.Gars teica ,ka minimaalais skaits kursh var izsaukt garus ir 1 ,bet maximaalais 9. Es vinjiem ticu un netaisos nevienu paarliecinaat vinju existeeshanaa.Vinji izraadaas ir ljoti jautri un nemaz neatshkjiraas aspraatiibaa no mums. Jautri. P.S. forsha lapinja :)
 A.T.
Interesanti, laikam garu asprātība ir atkarīga no tā cilvēka garastāvokļa, kas viņus izsaucis.:)) Man tomēr liekas, ka šis process (garu izsaukšana) risinās tikai tā cilvēka apziņā, kurš nolēmis šos garus ataicināt. Cik nu kurš spēj sevi iespaidot un ticēt notiekošajam, tik reāls arī ir šis notikums.
(Tāds ir mans subjektīvais viedoklis) P.S. Prieks, ka patīk.

1 2 3 4 5 6 7 8 9