Top.LV

8

1 2 3 4 5 6 7 8 9 

Zhipy zhipy@angel.lv
Ezoteerika
Jaa, taa neko maajas lapa. Visai interesanti... Buutiibaa intereseejos par ezoteeriku, teozofiju, magiju un religiju. Tikai ir gruuti atrast maaciibu (zinaatni), kas to visu apvienotu; bet varbuut tomeer taada ir??? Kur var atrast liidziigi domaajoshos ar ko pachatot??? Vai ir chats par shiim teemaam???
 A.T.
Mācība, kas sevī apvienotu Jūsu nosauktas nozares, varbūt arī pastāv. Nav gan nācies ar to saskarties. Ticamāk, ka Jums būtu jaatrod cilvēki, kas ieguvuši zināšanas šajās jomās. Esmu redzējis čatu par maģiju, bet tas mani neieinteresēja un tagad atrast to vēlreiz neizdodas. Atceros, ka atradu viņu caur google.lv. Par šīm tēmām varētu ievirzīt sarunu baznica.lv forumā.


 esss
???
vai ir veel liidziigas maajas lapas kaa sii?? taa patiesaam ir forsa!! kur var dabuut visus tos augus kas ir tajaas receptees?? un vai tas patiesaam paliidz??
 A.T.
Vai tas varētu palīdzēt? Atbilde būs tikai tad, kad pameģināsiet. Tautas medicīnas sadaļā aprakstītie paņēmieni citreiz varētu būt efektīvāki par medikamentiem. Amuletu pagatavošanas veidi ir parbaudīti, tie darbojas. Par mīlas burvestībām jau izteicu savu viedokli - cik nu tur tās iedarbības, grūti spriest. Jebkurā gadījumā, rezultāts nav uz ilgu laiku. Kur dabūt šos augus? Vajadzēs pameklēt. Varbūt kāds no lapas apmeklētājiem varētu pateikt, kur tie ir atrodami? Kādreiz Rīgas centrāltirgū tantiņas tirgojās ar visvisādiem augiem. Kur viņas ir tagad, kas to lai zina. Līdzīgas lapas ir redzētas. Daudzas ir krievu valodā. Neesmu viņu adreses piefiksējis, jo tur uzsvars tiek likts uz melno maģiju, līdz pat aprakstiem, kā nolādēt cilvēkus.

 Pele
Vecuma ierobezojums.
Vai magija ir ari kadi vecuma ierobezojumi,no kuriem var sakt nodarboties ar magiju?
Man ir 14 gadi un man patik magija es tai ticu un veletos atistities saja joma.
 A.T.
Vecuma cenza šajā nodarbē nepastāv, bet Jums jasaprot, ka, lai nodarbotos ar maģiju, ir jābūt spēcīgi attīstītai Gribai, un noteikti jāprot kontrolēt pašai sevi. Ja uzskatat, ka Jums jau piemīt šīs īpašības, tad maģija var būt savdabīga izklaide, tomēr, lai iemācītos profesionāli valdīt par šiem spēkiem, būs nepieciešams laiks un neapšaubāmi, arī spējas, ja tādas atklāsies, bet, galvenais, noturīgs garīgais līdzsvars.

 lukis
lukis
shi ir baigi coina majas lapa
 A.T. Piekritu! :)

 Iveta ivetta@one.lv
par kristībām
vai cilveeku var nokristiit tikai bazniicaa? vai varbuut to var izdariit arii dziednieks? un kas ir nepiecieshams, lai to izdariitu?
 A.T.
Kristīt cilvēku vajadzētu baznīcā. Ja to darītu dziednieki, tad sabiedrībā tas izraisītu izbrīnu un smieklus. Situācijā, kad nepastāvētu citas iespējas kā nokristīt,piemēram, mirstošu cilvēku, šo procedūra varētu veikt kāds cits (arī dziednieks), kuram jābūt pašam kristītam, ticīgam un jazin kā tas darāms.

 Agnese agkal@inbox.lv
par alkoholismu
Labdien! Priecaajos par sho maajas lapu un Juusu sniegtajiem padomiem.
Cilveeks, ar kuru dziivoju kopaa, jau desmit gadus ciinaas ar alkoholisma probleemu(jeb pareizaak sakot-es ciinos). Ir bijushas konsultaacijas pie vieteejaa narkologa. Kameer dzer zaales- labi, kaa paartrauc- atsaak dzert. Esamu mekleejusi paliidziibu pie diviem dziedniekiem. Notureejaas apmeeram pusgadu. Tam visam liidzi naak nemitiigi darba zaudeejumi u.t.t. Vai Juus paliidziet alkoholikjiem? Kaa Jums skjiet vai vajadzeetu veel mekleet paliidziibu, vai ljaut visam notikt?
Saprotu, ka esmu smagi liidzatkariiga.
Buushu ljoti pateiciiga par Juusu atbildi, iisteniibaa nav man ar ko runaat par sho probleemu.
 A.T.
Alkoholiķiem laikam lielākā problēma ir tā, ka viņi neapzinās savu slimību, un vēl bojā nervus un dzīvi citiem, visbiežāk saviem tuvākajiem cilvēkiem. Ja Jūs nemeklēsiet palīdzību, tad jau pats no sevis nekas nemainīsies. Viņam laikam nav tik stiprs raksturs, lai pašam ateiktos no zaļā pūķa. Savā praksē esmu daudzreiz palīdzējis atbrīvoties no alkoholisma. Lai saņemtu konkrētāku informāciju, Jums vajadzētu man uzrakstīt uz e-pastu vai piezvanīt.

 Jolanta ATRADUMS@one.lv
atriebībai
Atriebiiba ir slikta lieta. Tas cilveeks ar laiku taa pat to nozeelos, ko ir padariijis. Bet atriebjot cilveekiem atpakal ar to pashu nedriikst. Tad tev buus jaaizciesh sods par to atriebiibu, ko buusi pastraadaajusi.
Esi gudraaka. Tas ir arii no manas pieredzes, un no cilveekiem no kuriem maacos jau sen!
Vai Artur Juus man piekriitat?
 A.T.
Jā, daļēji piekrītu, jo man liekas, ka tādi cilvēciņi diez vai nožēlo padarīto. Viegli mums teikt - esi gudrāka! Gudrība jau nāk ar laiku un citreiz ar rūgtu pieredzi. Viennozīmīgi, ka atriebība kādreiz atgriežas un iesit pašam. Ienāca prātā doma, ka varētu izveidot sadaļu KAUNA STABS, kurā publicētu sliktu un ļaunu cilvēku foto, ar aprakstu par viņu sastrādātajām nelietībām. Varbūt, ja sevi ieraudzītu tādā gaismā, paliktu mazliet neērti. Žēl tikai, ka viņi varētu sūdzēties tiesā par goda un cieņas aizkaršanu.

 Mexico_Girl Mexico-Girl@inbox.lv
atriebiba
labdien! Šis nebus tads stasts kā pārējiem! Man patik kāds zēns un es vinam nezinu vai patiku. Tomer kaadu dienu vins mani aizveda uz savam majam un teica ka mani miil un sanaca ta ka mees miileejaamies! Tomeer naakossajaa dienaa vinss ar mani vairs nerunaja, apsaukaja un visu jau bija izstastijis saviem draugiem! Es par to esmu lloti dusmiiga un lloti gribu vinnam atriebties vai Juus luudzu varetu man kautko ieteikt man liekas ka es gribetu vinam atriebties ar kautkadu burvestibu!
 A.T.
Šādi stāsti atkārtojas no gada uz gadu un būs dzirdami arī nākotnē. Diez vai būtu jabremzē savas jūtas, ja pašai liekas, ka viņas ir patiesas. Šoreiz gan Jums ir iznācis atklāties cilvēkam, kurš ne tikai nav novērtējis tuvību, bet ir vēl arī apvainojis Jūs, pasniedzot saviem draugiem šo notikumu kā savu pirmo vai kārtējo "vīrišķības" uzvaru. Vai viņš ir pelnījis atriebību? Jebkurš cilvēks, kas ir mīlējis, pateiks - jā! Vai viņš ir vērts, lai viņam atriebtos? Protams, ka nav. Pastrādāsiet Jūs kādu burvestību, cietīs viņš kādu laiku, bet agri vai vēlu jums atgriezīsies šis ļaunums un varbūt tieši tajā mirklī, kad blakus būs īstais puisis un bijušais jau sen būs aizmirsies. Tāpēc jau saka, ka atriebība ir aukstais ēdiens, to nevar strēbt karstu, vajag 1000 reižu padomāt, bet vislabāk būtu pilnīgi ignorēt šo cilvēku. Tas arī ir stiprs ierocis mīlas kaujas lauciņā.

 Erebos erebos@inbox.lv
vecs laasts
Kas notiek tad, ja laasts ir uzlikts gimenei un tas ir noticis pirms vairaakaam paaudzeem? Tas atgriezas pie kaada? Ja nee, kur tad paliek taa energija? (taa tachu ir sava veida energija?)
 A.T.
Jā, tā ir enerģija. Pie manis kādreiz griezās ģimene ar lūgumu noņemt viņiem lāstu, kas ticamāk bija līdz viņiem nonācis no citām paaudzēm. Tas izpaudās tā, ka visi dzimtas vīrieši mira 40 g. vecumā. Kurš tragiski, kurš pēc smagas slimības. Noņemot šo lāstu, tas vairs nevar atgriezties pie tiešā vaininieka, kas kādreiz ir paveicis nelietību, jo viņš jau sen ir miris. Kur paliek šī enerģija? Tas ir grūts jautājums. Nezinu, vai vispār kāds ir spējīgs šobrīd sniegt argumentētu atbildi. Zinu tikai to, ka vismaz cilvēki, kas atbrīvoti no lāsta, no tā vairs necieš un ir pasargāti no atkārtotas iedarbības.

 Gabriels
Gabriels
Pirms diviem gadiem, kad veel dziivoju laukos, man kaiminjos dziivoja sieviete. Peec skata parasta sieviete: ap gadiem 30, mazliet apaljiiga, mazliet kautriiga, mazliet nosleepumaina. Reti izgaaja no maajas, proti, tikai no riitiem, kad aizgaaja uz veikalu, tacu vienmeer aatri atgriezaas savaa maajaa. Redzeeju vinju gandriiz katru riitu, biju arii paaris reizes ar vinju runaajis, vinja runaaja nesaprotami - mīklās. Kaadu vakaru atgriezoties maajaas no darba, ejot garaam vinjas maajai, ieraudziiju vinju. Vinja seedeeja pie akas un vinai blakus gaisaa nekustiigi staaveeja kaads caurspiidiigs teels. Vinjs nekusteejaas, vinjs tikai staaveeja. Sieviete sim objektam nepieveersa ne mazaako uzmaniibu, iespeejams, vinja to neredzeeja, jo objekts staaveeja visu laiku nekustiigs. Vinjs bija kaa cilveeks, proti, visas kjermena daljas kaa cilveekam: galva, rokas, rumpis, kaajas, ar dreebeem, tacu caurspiidiigs. Es neko nedariiju, nevareeju neko dariit, jo nevareeju pakusteeties. Nezinu kaapeec taa, varbuur, soks vai kas cits. Taa es uz vinjiem skatiijos kaadas paaris minuutes un tad sis objekts pazuda, preciizaak, vinjs pazuda, kad sii sieviete iegaaja maajaa. Peec laicinja atguvies es arii aizgaaju maajaas. Nevienam neko neteicu, negribeeju, lai mani uzskata par jukusu. Naakamajaa riitaa sii sieviete bija pazudusi. Apmeeram peec meenesa uzzinaaju, ka vinja tur vairs nedziivo, jo aizbraukusi dziivot pie maasas. Dzirdeeju, ka tagad tur dziivo viens viirietis. Vinjs ir tikpat, ja pat ne veel nosleepumainaaks par iepriekseejo maajas iipasnieku. Kas bija tas objekts blakus sievietei? Vai sieviete ir ragana?
 A.T.
Vai šī sieviete ir ragana? Ja viņa nodarbojās ar buršanām, tad jā, un tā parādība, ko redzējat, ir bijis kādu nezināmu burvestību gala rezultāts. Tieši tāda veida 'spokus', kā Jūs aprakstījat, cilvēki visbiežāk ir novērojuši. Var, protams, tam visam atmest ar roku, un pateikt, ka tie, kas to redz, ir paši jukuši, bet esmu dzirdējis šādus stāstus no cilvēkiem, par kuru gara spējām nav jašaubas. Lai kā skeptiķi šaubītos par tamlīdzīgu parādību iespējamību, mums apkārt joprojām notiek daudzas mistiskas, neizskaidrojamas lietas. Laikam, visvieglāk tam noticēt, ir tikai pašam saskaroties ar nezināmo.

 Neits neits@banda.lv
Gundars
man kaiminjos dzivo vien sieviete, kura, skiet nodarbojas ar kaut ko man nesaprotamu. reiz vinja manu kaiminnju seetaa iemeta papiiraa ietiitus, skiet, cilveeka izkaarniijumus. Un taa vinja ir dariijusi vairaakaas seetaas. Kas tas ir? Burvestiiva?
 A.T.
Liekas, ka šī sieviete nedraudzējas ar prātu vai arī vienkārši ir ļauns un nenovīdīgs cilvēks, kas cenšas citiem ieriebt vismaz šādā veidā. Par tādu burvestību gan nekas nav dzirdēts. Varētu viņai piešķirt patentu. Ir daudz citu priekšmetu, ko var apvārdot un iemest kaimiņu sētās, piemēram, vārīta ola. Ja ko tādu atrodat, tad gan vajadzīgs veikt atbildes gājienus.

 Aleksandrs egers@inbox.lv
...
Es jau sen biju nopratis, ka kaut kas nav kartiba. Zem manis dzivo ljauna kaiminiene. Pagajusho nedelu vinja tika piekerta berot man kaut ko zem priekshdurvju kajslaukja. Ja vinja tieshm nodarbojas ar melno magiju - ka no ta glabties? Kad Jus esat Riga un ka Jus pienemat?
 A.T.
Tā ir viena no dzīves apdalīto visplašāk pielietojamām burvestībām. Pie durvju sliekšņa tiek nobērtas kapu smiltis vai ar ļauno spēku palīdzību novārdots sāls. Tāpat ir vēl arī citi veidi... Vajadzētu veikt nelielus pretpasākumus, lai Jūs un citi ģimenes locekļi neciestu no lāsta, kā arī attīrīt mājokli no uzsūttītā ļaunuma. Lai sarunātu pieņemšanu Rīgā, Jums būtu man jāpiezvana.

1 2 3 4 5 6 7 8 9