Top.LV

mežāzis

Zīmes raksturojums

Pirmās dekādes Mežāžu raksturojums Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 22. - 30. decembrim, skaitās pirmās dekādes Mežāži. Un tas nozīmē, ka viņu raksturā izpaužas cēlsirdība, līdzsvarotība, miers. Šie cilvēki augstu vērtē taisnīgumu, labsirdību. Viņi ir jūtīgi, emocionāli un smagi pārdzīvo, ja ikdienā viņiem tomēr nākas sastapties ar gluži pretēja rakstura cilvēkiem. Konflikta gadījumos ne vienmēr ir uzvarētāji. Pirmās dekādes Mežāži nav agresīvi, tāpēc reizēm viņiem var pietrūkt vajadzīgā ķēriena, lai īstenotu savus nodomus. Toties labi prot piemēroties apstākļiem. Otrās dekādes Mežāžu raksturojums Tie jubilāri, kuri dzimuši laikā no 31. decembra līdz 9. janvārim, skaitās otrās dekādes Mežāži. Otrās dekādes Mežāži ir enerģiski, aktīvi, uzņēmīgi, ar konstruktīvām spējām. Reizēm nespēj savu pāri plūstošo enerģiju ievirzīt pareizajā gultnē. Var būt raksturīga tieksme ķildoties, ieslīgt pretrunās, nav izslēgti dusmu uzplūdi, pat agresija. Nemēdz apstāties šķēršļu priekšā, ja paklūp, ceļas un atkal iet uz mērķi. Labi saskata dzīves īstenību, ir praktiski, labi strādā. Nelaime tā, ka reizēm stāda pārāk augstus mērķus. Svarīgi saglabāt garīgo un fizisko līdzsvaru. Daudz jāvingro, jāuzturas svaigā gaisā. Trešās dekādes Mežāžu raksturojums Tie jubilāri, kuri dzimuši laikā no 10. - 20. janvārim, skaitās trešās dekādes Mežāži. Un tas nozīmē, ka viņi varētu būt samērā ambiciozi, godkārīgi. Labprāt dzīvē ieņem augstu amatu, strādā labi apmaksātu darbu, tomēr viņiem ļoti svarīgi panākt to visu godīgā ceļā. Šie cilvēki ir cēli un ideālistiski noskaņoti. Gūdami labumu sev, neaizmirsīs arī par citiem. Kaut arī viņu gara spēks ir liels, tomēr viņiem šad tad nepieciešamas uzslavas, pēc kuru saņemšanas viņi varētu kļūt vēl cēlsirdīgāki. Trešās dekādes Mežāži ir patstāvīgi, patmīlīgi, praktiski un izturīgi. Attiecībā pret sievietēm varētu būt samērā prasīgi. Reizēm piedzīvo vilšanos personiskajā dzīvē, jo pārāk tiecas uz pilnību.

Saderība

Mežāzis var savu ģimenes ligzdiņu vīt kopā ar Vērsi un Jaunavu. Starp Mežāzi un Vērsi kopumā valdīs labas attiecības. Viņiem varbūt nav pārāk daudz kopīgu interešu, toties abi prot lieliski pielāgoties viens otram. Un, ja piemēram, Mežāzis būs aizrāvies ar sportu, tad arī Vērsis darīs to pašu, un otrādi. Galvenais, kas viņus vieno, ir mīlestība pret dabu. Viņu kopdzīve būs bagāta dažādiem ceļojumiem. Bet varbūt abi daudz laika veltīs savam ģimenes dārziņam. Katrā gadījumā kā Vērsis, tā Mežāzis tieksies pēc laimīgas ģimenes dzīves. Seksuālajā ziņā tā ir viena no labākajām saderībām. Laimīga savienība, kuru nedaudz var apdraudēt sīkas rakstura nesaskaņas vai finansiāla rakstura problēmas. Savienība Mežāzis - Jaunava ir stipri līdzīga iepriekšējai, vienīgais, viņiem nebūs problēmu finansiālajā jomā. Šeit gan jāpateicas Jaunavai, jo viņa ir ļoti taupīga. Šī ir savienība, kur abas puses atraisās vienlīdz spēcīgi. Abiem ir vienādi uzskati par brīvā laika pavadīšanu, abi labprāt parūpēsies, lai viņu dzīve ritētu komfortablos apstākļos. Mīlā viņi nav pārāk kaislīgi, drīzāk ir labi draugi. Sekss viņu dzīvē neieņem vadošo lamu. Laba savienība, tikai jārūpējas, lai kādai no pusēm nepaliktu garlaicīgi. Mežāzis var meklēt savus draugus kādā no attiecīgām zīmēm: Vērsis, Jaunava, Skorpions, Mežāzis. Seksuālās attiecības sieviete Mežāzis var veidot ar Vēzi, Jaunavu un Mežāzi. Savukārt vīrietis ar Jaunavu, Mežāzi un Zivi.

Veselība

Mežāži kļūst stiprāki proporcionāli savam vecumam. Viņi ir izturīgi un spēj pretoties slimībām. Viņiem ir attīstīts pašaizsardzības instinkts. Lielākās problēmas viņiem sagādā biežās depresijas. Tas, kas citiem liekas sīkums, viņiem jau ir pasaules gals. Mežāži pēc dabas ir pesimisti, un tas atstāj nelabvēlīgu iespaidu uz viņu veselību. Mežāzis var lieliski pretoties slimībai, ja vien to laicīgi pamana. Diemžēl visbiežāk viņš tomēr laikus neatklāj slimību. Katru sīkāko vainiņu viņš jau uzskata par fatālu, jo mēdz pārspīlēt. Vārīgākās vietas ķermenī - ceļi, gurni, kauli, muskuļi, āda un asinsrite. Ādu būtu jāsaudzē īpaši, vienmēr to kopjot, lietojot atbilstošus krēmus un ievērojot nepieciešamo higiēnu. Organismā bieži ir par daudz kalcija, tāpēc iespējami zobakmeņi, pat lieki kauliņi. Iespējama arī skleroze un ar to saistītā dzirdes pasliktināšanās. Mežāzis pārāk sevi ierobežo ēšanas ziņā, lietojot vienveidīgu ēdienu. Var iestāties hormonāls deficīts, mierīgi varat lietot vairāk treknu ēdienu, nebaidieties no pārēšanās. Lietojiet uzturā augļus un dārzeņus, kā arī vitamīnus. Mežāzis ir pakļauts tādām slimībām kā saaukstēšanās, ekzēmas, vēnu varikoze, artrīts, asinsvadu sašaurināšanās. Lai no visa tā izvairītos, nepieciešams ievērot diētu, variējot ēdienus, maz lietot sāli, vairāk uzturēties svaigā gaisā - saulainā klimatā vai kalnos, valkāt siltu apakšveļu, izvairīties no caurvēja, ne pārāk daudz gulēt un atļauties pāris masāžas kursu mēnesī. Mežāzim nepieciešama paškontrole un veselīgs dzīves veids. Viņam jācenšas aizmirst par nepatikšanām darbā un mazāk jānervozē. Bet, atnākot mājās, mazāk jākomandē tuvinieki.

Talismani

Onikss, krizoprazs, visi melnie (hematīts, sniegpārslu obsidiāns) − nosaka zodiaks. Onikss, ametists, topāzs − nosaka valdošo planētu ietekme (Saturns) un rubīns, hematīts, jašma, dimants, granāts (Marss). Karneols (vairogdziedzeris, asinsrite), hematīts (urīnpūslis), lazurīts (asinsrite) − šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas. Ahāts un kalnu kristāls (veiksme biznesā) − nosaka profesija.