Top.LV

Sapņu tulks u

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z 

 

 

Ūdens

auksts- stipra veselība; skaidrs- gaiša nākotne, labklājība, arī mīlestība; duļķains- nepatikšanas, kavēkļi, arī slimība; dziļš- labas izredzes nākotnē; to tīru un aukstu dzert - laime un veselība, laimīga nākotne, ilgs mūžs; to siltu dzert- tikt atstumtam no draugiem, arī slimība; to netīru dzert- slimība, arī nāve; tajā mazgāties- labklājība un laba veselība, arī bagā¬tība; tajā aukstā peldēties- ilgs mūžs; tajā tumšā peldēties- nepatikšanas; tajā skaidrā peldēties- laba dzīve un veselība; tajā netīrā vai duļķainā peldēties - lielas nepatikšanas, slikta dzīve, raizes, arī slimība; tajā tīrā iekrist- grūtības, nelaime, arī pēkšņa slimība; tajā duļķainā iekrist- nepatikšanas, arī grūta slimība; tajā tīrā brist- veselība un laime, arī viesības; tajā duļķainā brist- nelaime, nepatikšanas; tajā netīrā brist- pieļaut rūgtu kļūdu, raizes, slimība; tajā skatīties- slimība; tajā peldēties un slīkt- nokļūt grūtā stāvoklī; tajā noslīkt- nelaime, briesmas, arī nāve; tajā mutuļus redzēt- briesmas; tajā slīkstošu glābt- gods un slava.

 

Ūdens ķirzakas

sk. Ķirzakas

 

Ūdensčūskas

sk. Čūskas

 

Ūdensdzirnavas

sk. Dzirnavas

 

Ūdenskritums

brīdinājums izvairīties no pļāpīgiem cilvēkiem, ari nepiekāpīgi un dusmīgi priekšnieki.

 

Ūdenslīdējs

baudīt tuvinieku mīlestību, ari tikties ar bezbailīgu cilvēku, ari svārstīties līdz pat pēdējam mirklim, nespējot pieņemt lēmumu.

 

Ūdensnoteces caurule

pa to rāpties- tikt pie mērķa ar negodīgu rīcību; no tās nokrist- brīdinājums neielaisties apšaubāmos darījumos; pa to nobraukt lejā- ar visai negaidītu paņēmienu izkulties no nepatīkamas situācijas.

 

Ūdenspumpis

sk. Pumpis

 

Ūdensputni

nonākt briesmās.

 

Ūdensvads

darīšanas ar nodokļu piedzinēju vai finanšu iestādēm; tīrs un kārtīgs- ērta dzīve; netīrs, aizsērējis- nekārtīga dzīve.

 

Ūdenszāles

artām aizaugusi ūdenstilpe- nepatikšanas, ļaunas runas; ar tām aizaugušā dīki peldēties - būt pārņemtam ar ikdienas rūpēm; no tām tīrīt ūdenstilpi- veiksmīga nākotne; ar tām nosmērēties- gūt atzinību.

 

Ūdrs

rets viesis; nošauts- negaidīts notikums; ūdenī- laimīga dzīve

 

Uguņošana

liels tracis sīkumu dēļ

 

Uguns

gaiši degoša- prieks, mīlestība, labklājība; šķīstīšanās- laboties; ar dūmiem- nelaimīgs pārpratums; ar to apdedzināties- ļaunas kaislības, ari nepatikšanas; krāsnī vai plītī- labklājība, svētība ar bērniem; no debesim krītoša - briesmas; to izdzēst- trūcīga dzīve; to iedegt- patīkams pārsteigums.

 

Ugunsdzēsības aparāts

laba dzīve

 

Ugunsgrēks

nelaime mīlestības dēļ; to dzēst- draudoša liela nelaime; uz tā kaut ko sadedzināt - atteikties no saviem principiem un tāpēc ciest.

 

Ugunskurs

to aizdegt- prast saglabāt noslēpumu, ari brīdinājums nesākt netīru spēli; uz tā gatavot ēdienu - patīkams pārsteigums no mīļotā vīrieša puses; no tā lido dzirksteles- bīstami pretinieki; ļoti liels- nepatikšanas; dūmojošs- asaras, strīds ar tuviniekiem.

 

Ugunszīmes

pie debesīm, lielas- bada laiki; pie debesīm, sīkas- neraža, arī nepatikšanas ar priekšniecību

 

Uniforma

to valkāt- gods un slava; to redzēt- kļūt iedomīgam

 

Upe

skaidra un tīra- prieks un laime; šalcoša - dzirdēt par sevi tenkas; neskaidra- apdraudējums no priekšniecības puses, kavēkļi un šķēršļi; tajā iekrist un tikt aizrautam vai noslīkt - nelaime vai slimība; tajā iekrist un tikt ārā- izglābties no nelaimes; tajā stāvēt un tikt viļņu apskalotam un netikt ārā- bēdas; strauja un krācoša- zaudējumi pārsteidzīgas rīcības dēļ; pārplūstoša- briesmas; tajā peldēties- iespēja labi pavadīt brīvo laiku; sk. arī Strauts.

 

Upenes

bēdas, grūta slimība, ari neuzticība; ievārījums - slimība

 

Ūpis

satikt noslēpumainu svešinieku, ari pēkšņi kaut ko saprast; to dzirdēt- ieklausīties gudros padomos, arī zaudējumi.

 

Upīte

sk. Strauts

 

Upurēt

kādu- labklājība; tikt pašam upurētam - nelaime; redzēt upurējam citu- slimniekiem - stāvokļa pasliktinā¬šanās, pārējiem - sīkas nepatikšanas

 

Upurtrauks

lieli zaudējumi.

 

Urbis

vairāk interesēties par saviem tuviniekiem; ar to urbt- kolēģa slimība vai zaudējums

 

Urīns

to dzert- izveseļoties; duļķains- slimība; to nesaturēt- nepatikšanas, slimība, ari piedzerties.

 

Urna

saņemt sēru ziņu; to nest- turēt svētu kāda tuva cilvēka piemiņu.

 

Ūsas

likt partnerim izvēlēties - vai nu attiecības ar jums, vai daudzie draugi, uzdzīve, kāršu spēles utt.; kuplas un labi koptas- gods, mantojums, arī skūpsti; nekārtīgas, nekoptas- ļaunas valodas; garas- spēks un vara; melnas- bēdas, arī kaislīga mīlestība; rudas- tikt piekrāptam; sirmas- ilgs mūžs; apsvilušas- iemīlēties; tās apgriezt- pārmaiņas, bailes, neuzticība; tās nodzīt- zaudējums, ari kauns.

 

Usne

aprunāšana un tenkas.

 

Utis

matos vai uz miesas- bagātība, dāvana, arī izbēgt no nelaimes; loti lielas- daudz naudas vai liela bagātība; daudz- nauda, ari laimests; kaut- atbrīvoties no raizēm vai slimības; izķemmēt vai nokratīt- nauda, ari tikt vaļā no slimības; neparasta izskata vai lieluma- dabūt naudu; gnīdas- sīkas raizes un nepatikšanas, ari kauns.

 

Ūtrupe

tajā būt- nepatikšanas; tajā tikt izūtrupētam- zaudēt tiesas procesu vai vietu

 

Uvertīra

to dzirdēt - veiksme un materiālā stāvokļa uzlabošanās.

 

Uzacis

kuplas, lielas, biezas un glītas- labklājība un slava, arī labi panākumi, ari labas seksuālās attiecības; melnas- negaidīts prieks, draudzība, laime un veselība; rudas- viltība; melnas- prieks; plānas, šauras- nabadzība, bezdarbs, bēdas; izkritušas- bēdas, nepatikšanas, bezdarbs, sēras;apsvilušas- strīds; nodzītas- kauns un nožēla.

 

Uzbērums

apdomība var pasargāt no nelaimes.

 

Uzbrukums (bandītisms)

vērsts pret pašu - uzzināt par kāda nodevību, arī izturēt visus pārbaudījumus; tajā piedalīties - nepatikšanas, arī atmaskot negodīgus cilvēkus.

 

Uzdevums

ar grūtībām saprast tā noteikumus - veltas cerības, ka iesāktais būs viegls; to atrisināt - haoss dzīvē, viss jāizanalizē un 'jāsaliek plauktos'; pārbaudīt tā rezultātus - just šaubas par savas rīcības pareizību; palīdzēt to atrisināt- nevēlēšanās risināt citu problēmas; risināt to kopā ar draugu- just nogurumu no vientulības un patstāvības, vēlme atslābināties.

 

Uzgaidāmā telpa

tajā atrasties- brīdinājums nebūt tik pašpārliecinātam.

 

Uzkodas

pirkt- patīkamas rūpes; gatavot- labs un stabils materiālais stāvoklis; kārtot traukos un rotāt- izjust apkārtējo vienaldzību; tās visas nogaršot - nespēja koncentrēties uz kaut ko vienu, bet nopietnu; ar tām cienāt mīļoto cilvēku - just vēlmi, lai viņš izrāda iniciatīvu un izdara kaut ko patīkamu.

 

Uzlējums

to dzert- tikties ar draugiem jautrā ballītē; garšīgs- interesanta un pārmaiņām bagāta dzīve; rūgts- vieglprātīga uzvedība neko labu nenesīs; arto uzcienāt draugus- apkārtējo nosodījums; to liet glāzēs - būt vainīgam pie tenkām par jums.

 

Uzlīme

to aplūkot- uzzināt jaunumus; to uzlīmēt- būt kāda cilvēka ietekmē; to noplēst- atbrīvoties no kādas ietekmes.

 

Uzpirkstenis

to nēsāt- strīdi rodas

 

Uzpurnis

padoms pievaldīt mēli, arī tenkas, apmelojumi; to uzlikt sunim - zīme, ka draugu pulkā ir kāds viltus draugs; to uzlikt sev- būt ar pārāk asu mēli.

 

Uzraudzītam tikt

nepatikšanas

 

Uzraugs

par to būt- labs amats

 

Uzrocis pašam

just cilvēku rūpes.

 

Uzslava

to dzirdēt- padoms apkarot savus netikumus; to izteikt- būt par labu priekšnieku, arī saņemt draugu atbalstu grūtā brīdī

 

Uzvalks

jauns - tuvākās dienās atteikties no visiem darījumiem; balts vai zils- labklājība; labi draugi; melns- prieka vēsts; pelēks vai brūns- apvaldīt pļāpību; vecs- laimes nesējs; noplīsis- lielas nepatikšanas; netīrs un savalkāts- piedzīvot kaunu, arī bēdas-, to pirkt- patīkama satikšanās, ari labklājība; to uzvilkt- prieks, ceļojums, arī dabūt jaunu vietu; to noģērbt- izjuks plāni; to pazaudēt- nelaime, zaudējums.

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z