Top.LV

Sapņu tulks v

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z 

 

 

Vabole

laižas- ciest zaudējumus; dūc- labas ziņas; to saķert- prieks, arī peļņa, arī iegūt draugus

 

Vadātājs

to redzēt- sliktas ziņas; Ar to runāt- nebūt pārliecinātam par līgavaiņa vai līgavas uzticību; no tā nobīties- nebaidīties no grūtībām.

 

Vadmala

apprecēt vienkāršu jaunavu; smalka- labklājība, apprecēt izlutinātu jaunavu; rupja -trūcīga dzīve; zaļa- cerības uz mantojumu; zila -uzticīga līgava; melna- sēras; aust- ceļojums; dzīves vietas maiņa; pazaudēt- zaudēt vietu; sk. ari Audekls.

 

Vads (zivju)

ar zivīm- saņemt naudu; tukšs- materiāli zaudējumi; saplēsts- laimīgas pārmaiņas; ar beigtām zivīm - zaudēt mantu, brīdinājums neuz¬ņemties pat vislabākā drauga vai tuvinieka vainu

 

Vafeles

redzēt- liels skandāls; cept- piedzīvot veltīgus uztraukumus; ēst- vīrietim - ciest zaudējumus, arī izputēt, sievietei - laba dzīve; ar tām uzcienāt kādu - patīkama iepazīšanās.

 

Vagons

kaut ko no tālienes saņemt, ari laimīga laulība, arī instinktīvi just, ka jūsu pašreizējais partneris ir kā bērns, par kuru jārūpējas;tajā braukt- bēdas, skumjas; netīrā braukt- liela nelaime; tajā no kalna braukt- kādu grūtību dēļ radīsies nemiers un zaudējumi; kalnā braukt- apstākļi uzlabosies, arī panākumi darbā.

 

Vaidi

tos dzirdēt- skumjas ziņas; pašam vaidēt- avantūrisks piedzīvojums; skaļi- vilties tuvos draugos; tuvinieka- slimība.

 

Vaigi

skaisti un apaļi - prieks un veselība, arī labas izredzes, arī partneris, kuram ir lielummānija; sarkani- veselība; bāli un vāji- raizes, ari asaras, strīdi; zilgani- slimība; iekrituši-ātri novecot, sēras, slimība, arī nāve; krunkaini- ilgs mūžs; kroplīgi- raizes, nelaimīga laulības dzīve; saskrāpēti- ciešanas; piepampuši- pārāk daudz domāt par savu izskatu.

 

Vaimanas

dzirdēt vai pašam vaimanāt- nākamā dienā daudz prieka

 

Vainags

no gaišām puķēm- prieks un labklājība, arī kāzas; zaļš un skaists- laime un veselība, arī gods; ozollapu vai lauru lapu- slava un bagātība, peļņa, arī ilgs mūžs; āboliņa-laba raža un peļņa; skuju- sēras; sūnu- nepatikšanas; vīnstīgu vai efeju - aktieriem - laba zīme, pārējiem - nepatikšanas, arī slimība; rožu- prieks un laime, liela laime mīlestībā, drīzas kāzas, arī labklājība;narcišu- neuzticība; miršu- laime mīlestībā un drīzas kāzas; vijolīšu- to ziedēšanas laikā - laba zīme, pārējā laikā - neizdošanās un vilšanās; liliju- darījumu atlikšana uz labākiem laikiem; samteriu- laba zīme, sevišķi tiem, kas tiesājas, slimniekiem - slimības saasināšanās; anemoņu- slimība; oliandru vai malvju- dārzniekiem - laba zīme, pārējiem ciešanas; zelta- gods un slava, bagātība; ar melnu lenti- sēras vai nāve; novīts- veltīgas cerības, izputēs mīlestība, arī slimība; iziris- zaudēt laimi un godu, ari šķiršanās; topīt- cerības piepildīsies, arī kāzas; to valkāt- drīzas kāzas, arī pagodinājums.

 

Vairogs

ar to aizsargāties- nevēlēšanās būt atkarīgam no apstākļiem; rotāts ar dārgakmeņiem- vēlme izdarīt ko satriecošu; cīnīties divkaujā un to caurdur- nedraugi negrib ar jums saistīties un tērēt spēkus; to nespēt no zemes atraut- slimība.

 

Vajāt

tikt vajātam- nepatikšanas; vajāts tiek kāds cits- iesaistīties kādā noziegumā

 

Vakara junda (signāls)

to dzirdēt - tiks izjaukta mīļa satikšanās

 

Vakara zvaigzne

notikums, kas izjauks garīgo līdz¬svaru; spoža - plāni viegli īstenosies; spoža citu zvaigžņu vidū - peļņa; mākoņos- sapņi jāatliek uz vēlāku laiku.

 

Vakarblāzma

veselība un laime

 

Vakarēdiens

to baudīt- laime darbā, gods un peļņa

 

Vakariņas

savas pārāk izteiktās neatkarības dēļ jūs varat palikt vientuļa; restorānā- saspringts darbs smagos apstākļos; ļoti apetītlīga izskata, bet negaršīgas- nogurdinoša slimība; eksotiskas- ziedot ģimenes mieru darba dēļ; doties pie miera bez tām - brīdinājums nepieņemt nepārdomātus lēmumus.

 

Vakars

jauks un silts- klusas mūža beigas; auksts un tumšs- bēdīgs mūža gals; skaidrs, ar zvaigžņotām debesīm - tuvas bēdas.

 

Valdnieks

par to būt- gods; to redzēt, arto runāt- paaugstinājums darbā vai amatā

 

Vāles

velējamās- grūts darbs

 

Valgs

rūpes

 

Vāli

siena- labklājība, veselība

 

Valis

kuģim tuvojas- zaudēt īpašumu; kuģi apgāž- nelaime; vaļu medības- prieks, arī ar apdomību tikt pie mantas

 

Valnis

to redzēt- šķēršļi; tam pārkāpt- uzveikt šķēršļus.

 

Valoda

sveša, tajā runāt- pūles

 

Vālodze

lietains laiks.

 

Valrieksti

liels prieks; sapelējuši- cerības nomainīs vilšanās.

 

Valūta

jusu draudzene ir praktiska un ar lielam darba¬spējām, taču visu dara pārāk apdomīgi; to aizņemties- tiekties pēc nodrošinātas dzīves; to skaitīt- saņemt prēmiju; to atrast- lielas briesmas; to viltot- finansiāla veiksme; to izmaksāt- atpūta dabā.

 

Vampīrs

redzēt to pie spoguļa stāvam - negūt panā¬kumus svarīgā pieņemšanā; zārkā- lieli zaudējumi; dzer asinis- slimniekam - veselība; par to būt- slimība; ar to pusdienot- doties uz kādu attālu māju un piedzīvot tur lielas nepatikšanas.

 

Vanags

iemantot viltīgus draugus, tikt piekrāptam, piesargāties no zagļiem un nežēlīgiem draugiem, arī ziņas par laupītājiem, dažiem - nāve; mazs- posts; beigts- panākumi un uzvara; gaili aiznes- tēva nāve; cāli aiznes- bērna nāve; vistu aiznes- nelaime ģimenē; tikt no tā plosītam-laupītāju vai negodīgu cilvēku uzbru¬kums; to šaut- cīnīties un uzvarēt ienaidnieku; to nošaut- pārvarēt visus šķēršļus, izglābties no briesmām, noķert zagli; lido augstu gaisā- kaut kas pazudīs; būrī- sagaidīt pretestību negaidītā lietā; no tā baidīties- tuva nāve.

 

Vaniļa

patīkama ziņa.

 

Vanna

tajā mazgāties- laime, pateicoties sievietei;to redzēt- iegūt uzticamu sievu vai kalponi; to sasist- uzticamas sievietes nāve.

 

Varavīksne

prieks, stāvokļa uzlabošanās

 

Varde

nepatikšanas, vilšanās mīlestībā, uztraukums, viltīgi draugi; ļoti liela- laulība ar bagātu atraitni; zaļa- nelaime, kļūdas, laika maiņa; dīki- zagļi; purvainā vietā- pārvarēt nelaimi; zālē- labs draugs un padomnieks-, to ķert- laime; to noķert- iegūt naudu; to ēst- slimība, nepatikšanas; kurkšķ- būt nemierā ar sevi, arī labas ziņas, arī saņemt atteikumu no līgavas; to nosist- zaudējumi.

 

Vārdnīca

lai pārvarētu kaunu un baiļu sajūtu, jāsaņem dūša. Labāk visu izrunāt nekā nēsāt akmeni azotē.

 

Vārdotājs

to redzēt vai ar to runāt- nepatikšanas.

 

Vārds

to lauzt- slikts darbs

 

Vārdzināt

kādu- nepatikšanas

 

Varietē

darīt darbu, nezinot, ko no tā grib iegūt.

 

Vārīt

gaļu- slimība; putnu- tenkas, nepatikšanas; zirņus vai putru- asaras.

 

Vārna

melna- saņemt sliktas ziņas, nelaime, likteņa grozības, neuzticība, zaudējums, arī kāda tuva radinieka nāve;akla- nelaime; zaļa- nelaime un skumjas; brēc- dzirdēt nepatīkamas ziņas; to ķert- ķilda; to nošaut- zagli ķert, atbrīvoties no sliktiem cilvēkiem; vārnu bars- sliktas ziņas, lielas bēdas, posts, arī neuzticīgi draugi; bars lido- bēres; bars tup- zaudējumi.

 

Vārpas

pilnas- bagātība, labklājība; tukšas- nabadzība; tās lasīt- peļņa; tās samīdīt- iznīcināt kādu plānu vai uzņēmumu; tās vējā šūpojas- veiksme komerclietās.

 

Vārpsta griežas

grūts darbs; nolauzta- bezdarbs

 

Vārti

aizslēgti- nesasniegt mērķi; atvērti- laimīgs dzīves ceļš; koka, griezti- tieksme iepazīt neizskaidrojamo; tos ar atslēgu atvērt- iepazīšanās, kas pāraugs draudzībā; tos ar varu atvērt- ar enerģiju tikt pie mērķa; appušķoti- kāzas, viesības; ar karogiem- liels prieks.

 

Vārtu rūme

domas par seksu

 

Vasara

silta un jauka- laba dzīve; lietaina un auksta- grūta dzīve.

 

Vasarnīca

liela- slepena mīlestība; to pirkt - saņemt mantojumu, arī atteikties no izdevīga darījuma; to pārdot- ieņemt augstāku amatu;

 

Vasarraibumi

nelaime, nepatikšanas, zaudēt tuvu draugu

 

Vasks

bišu - veselība; kūstošs- zaudējumi; degošs- sēras; tā figūras- tikties ar garlaicīgiem cilvēkiem; tā figūras veidot- ciest no tenkām; tā sveces dedzināt- patīkama tikšanās ar vecu radinieku

 

Vate

iebāzta ausīs- bezmiegs nervu pārpūles dēļ; to izmantot tai neparedzētiem nolūkiem- mīlas intrigas; ar to pakot logu ~ saaukstēties; daudz vates- sniegota ziema.

 

Vāvere

skrejoša- negaidīts prieks; ēd- ģimenes laime; iekož- nepatikšanas laulātā drauga vai bērnu dēļ; to ķert- briesmas; to nosist- vientulība; redzēt suni to ķeram- strīds ar draugiem.

 

Važas

nebrīve, pilnīga atkarība no kāda cilvēka; sarūsējušas, ar garu ķēdi- vientuļas vecumdienas; dzirdēt tās žvadzam- rūgta vilšanās mīlestībā; tās pārzāģēt, atbrīvojot mīļoto cilvēku - neizsmeļama enerģija un darbspējas ļaus gūt panākumus; būt tajās iekaltam- ļoti veiksmīga karjera, bet neveiksmīga privātā dzīve

 

Vāze

ar ziediem- negaidīts gods, labs stāvoklis sabiedrībā; sasista - tuva nelaime; to saplēst- jūsu labie nodomi tiks nepareizi novērtēti; tukša- kāda bēdīga ziņa, arī zaudēt kādu tuvu cilvēku; kā dāvanu saņemt -jaunai sievietei - piepildīsies sapņi

 

Vecāki

laba izdošanas, panākumi un laime kāda pasā¬kumā, arī sirdsmiers; veseli un apmierināti- panākumi mīlestībā, labklājība; priecīgi- saticība; slimi- neveiksmes un bēdas; drūmi- zaudēt godu; bāli un melnās drēbēs - nopietna vilšanās; tos skūpstu - gods un laime, miers un svētība mājās, labi panākumi visās darīšanās, laimīga dzīve; dzīvus vecākus redzēt mirušus- nelaime, bēdas; mirušus vecākus redzēt dzīvus - laba pārmaiņa, laime un labklājība, arī kāzas; audžu vecāki- nepatikšanas.

 

Vecmeita

nepatikšanas sirdslietās

 

Vecpuisis

neapmierinātība

 

Vecs cilvēks

par to būt - pieaugušajiem - laba zīme, jauniem - bēdas; to redzēt- slimība, nepatikšanas un neveiksmes.

 

Vecvecāki

saņemt sēru ziņu; ar tiem pie galda sēdēt- ilgs mūžs; tie kaut ko dāvina - saņemt mantojumu.

 

Vedekla

nepatikšanas

 

Vēdeklis

no jums grib ko noslēpt, taču tas neizdosies; to rokās turēt- patīkama satikšanās; to pazaudēt- sievietei - pazaudēt pielūdzēju; to nomest zemē- neveiksmīgs ceļojums.

 

Vēders

labas cerības uz nākotni; ļoti resns- apstākļi uzlabosies, arī liela peļņa, arī slimība; asiņains- slimība;uzpūties-nelaime, kura ātri pāries, arī slimība; iekritis- nelaime, uztraukums; sāpošs- labklājība, arī nepatikšanas

 

Veikals

pilns ar skaistām precēm- bagātība, arī aizceļot, arī laimests; trauku- jaunai sievietei - laimīga laulība; tukšs- saņemt ziņas, zaudējumi, arī strīdi; tajā ieiet- cerības uz labu peļņu; tajā iepirkties- zaudējumi naudas lietās, an tikt piekrāp¬tam; to nojaukt- dzīvesvietas maiņa, arī nepastāvīga laime.

 

Vējdzirnavas

brīdinājums piesargāties no nedrošiem vai nepārbaudītiem cilvēkiem

 

Vējrādis

to likt uz jumta - censties visu paredzēt un baidīties no neplānotiem notikumiem; tas bezvējā grozās uz visām debess pusēm - nespēt saglabāt noslēpumu pieļautas nolaidības dēļ; ievākties mājā, kurai uz jumta ir ļoti skaists un neparasta izskata vējrādis- drosmīgs lēmums vai apstākļu maiņa atnesīs veiksmi un panākumus; tajā iesper zibens- attiecību saraušana.

 

Vējš

silts un lēns- laimīga dzīve; gaudojošs- sliktas ziņas, briesmu tuvums; ātrs, liels- darīšanas ar neapdomīgiem ļaudīm; ar virpuļiem un brāzmām- tuvas briesmas, grūtības, lielas jukas; plīvo mati- nopietni izturēties pret uzticētajiem pienāku¬miem.

 

Vekselis

brīdinājums savest kārtībā savas naudas lietas, arī veiksme darbā; pēc tā nesaņemt naudu- nesākt jaunas lietas

 

Veļa

tīra- laba sabiedrība; netīra- izvairīties no piedalīšanās kādā puiciskā rīcībā, arī ķildas; balta, skapī- labklājība, turība; to mazgāt- mainīt dzīvokli, arī tenkas; to gludināt- rūpēties par savu izskatu; to izkārt- jaunas ziņas.

 

Veļas katls

vērsties pret pļāpām.

 

Velēnas

grūti darbi.

 

Velēties

sievietēm - ķildas, vīriešiem - nepatikšanas

 

Velns

rūpes un raizes.

 

Velosipēds

saņemt kādu patīkamu vēsti; to apgāzt- pārvarēt skaudību; ar to braukt- ātri dzīvē tikt uz priekšu; to nozagt- slepena tikšanās

 

Venēriskā slimība

ar to slimot- mīļākās vai mīļākā nodevība; ar to slima mīļākā- sāpīga vilšanās mīlestībā; arto slima sieva vai vīrs- laulātā uzticība; no tās ārstēties - darīt visu iespējamo, lai nokārtotu personīgo dzīvi.

 

Venerologs

par to būt - iepazīties ar pretējā dzimuma pārstāvi; ar to sastrīdēties - saņemt sen aizdotu parādu; par to ir kāds radinieks- tikt uzaicinātam uz viesībām un tur iepazīties ar jaunu partneri; to apmeklēt- problēmas ar veselību; to apmeklē cits- aizdot naudu.

 

Verdošs ūdens

ar to applaucēties- nepatīkams notikums;to liet un veidojas daudz tvaika- nokļūt stāvoklī, kas šķitīs bezizejas, taču visu var labot; to dzert- laimīgs notikums.

 

Vērmeles

to uzlējumu dzert- īslaicīgs sakars; tās vākt- izrēķināties ar nedraugiem; atrasties vērmelēs, kas garākas par jums, un netikt ārā- būt spējīgam atrisināt visus sarežģītos jautājumus; saņemt dāvanā smaržas ar vērmeļu rūgtumu - smaga mīlestība.

 

Vērsis

tuvas briesmas, satikties ar ļauniem cilvēkiem, ķilda, skumjas, arī slimība; balts- peļņa, arī vilšanās; mierīgs (.lēns) - laipns un spēcīgs draugs; dusmīgs (nikns) - piedzīvot nelaimi, satikties ar ļaunu vīrieti, arī nemiers; trekns (nobarots) - ieņemt augstu stāvokli sabiedrībā, bagāts gads, pārticība, dažiem - laimīgas kāzas; beigts- skumjas, arī sēras; to pirkt- ķildas; izsalcis- briesmas; to nosist- izbēgt briesmām; to nokaut- nepatikšanas un bēdas; no tā tikt badītam- lielas briesmas un bailes; baru dzenot redzēt- laba raža un peļņa.

 

Vērtspapīri

tos redzēt- piesargāties no apmāna finanšu operācijās; tos pazaudēt- laba zīme, izvairīties no zaudējumiem

 

Vēstule

saņemt ziņas, arī skumjas; bez paraksta- nepatīkamas ziņas; ar melnām malām- sēru vēsts; to saņemt- negaidīta ziņa, piepildīsies cerības, saņemt naudu, arī ceļojums; ro atrast-paaugstinājums darbā; to lasīt- jaunas ziņas, piepildīsies cerības; to atvērt- jāsargās no zagļiem; to rakstīt- jaunas ziņas, mazas nepatikšanas, arī slepena mīlestība; to nosūtīt- satikties ar kādu draugu; to pazaudēt- sliktas ziņas; to saplēst- tikt apmelotam; to sadedzināt- būt vieglprātīgam.

 

Vētra

satikt interesantu cilvēku; Uz sauszemes-briesmas, nepatikšanas, kavēkļi; gaudo- apmelojumi; jūra- briesmas un neveiksmes.

 

Vēži

tos redzēt - viltīgi draugi, ari tikt uzcienātam ar pārsteidzošām delikatesēm; melni- slimība; sarkani- atgūt veselību, ari neuzsākt riskantu lietu; tos ķert- mīlestība un laimīgas kāzas, uzticami draugi; tos ēst- lieli darbi, bet maza pelņa; tos pasūtīt restorānā- saņemt izdevīgu darba piedāvājumu.

 

Vezums

piekrauts- veiksme darbā; uz tā braukt- neveiksmīgs ceļojums; apgāzies- lielas pārmaiņas personiskajā dzīvē.

 

Vica

sk. Pēriens

 

Videokamera

patīkamas atmiņas vai tikšanās ar senu paziņu.

 

Videokasete

to pirkt vai rokās turēt- būt par liecinieku vai līdzdalībnieku drauga nosodāmai rīcībai; saplīsusi- atrast izeju no sarežģītas situācijas; daudz kasešu- izdarīt grūtu izvēli.

 

Videoklips

to skatīties- nelabvēlīgi apstākļi karjerai; tajā filmēties- uzņemties neizpildāmus pienākumus.

 

Vienradzis

jūs esat vērīgs vīrietis, tāpēc esat pamanījis, ka kompliments jums neko nemaksā, taču jūsu partneres, tos dzirdot, uzplaukst.

 

Viesi

tos uzņemt- labas ziņas vai kāds ievērojams noti¬kums; negaidīti- uztraukumiem nav pamata; nebūt gatavam uzņemt viesus- uztraukumi, emocionāla spriedze; būt par nevēlamu viesi- risināt nopietnas problēmas; gaidīt un nesagaidīt mīļoto cilvēku - izdarīt nepareizus secinājumus.

 

Viesis

par tādu būt- izdot naudu; uzņemt citus- nepatikšanas un zaudējumi.

 

Viesistaba

partneris, kurš jums sekos kā bērns mātei

 

Viesnīca

jauna, labi mēbelēta- labklājība; dārga, grezna- interesants ceļojums; lēta, nabadzīga- neveiksmes; tajā apmesties- ceļojums; to meklēt- šķēršļi; tajā satikties- piedzīvot prieku

 

Viesulis

nespēja pamest sievu, lai sāktu jaunu dzīvi, ari nepatikšanas darbā; pārsteidz ceļā- viltus draugi; mazinās- spēcīgs nemiers, kreņķi; no tā noslēpties- neveiksmīgs ceļojums.

 

Vīģes

zaļas, kokā- veiksme, priecīga ziņa; ēst- tenkas

 

Vijole

laimīga mājas dzīve; salauzta- zaudējums un šķiršanās; to spēlēt- laime mājās, laimīgi mīlestības brīži; redzēt to spēlējam - dzirdēt kaut ko par kāzām; dzirdēt to spēlējam - harmonija un miers ģimenē, prieka vēstnesis.

 

Vijoles lociņš

grūtā brīdī gaidāms draugu un tuvinieku atbalsts

 

Vijolītes

tās saņemt no nepazīstama cilvēka - sievietei -brīdinājums piesargāties no viltīga cilvēka, jaunai meitenei - jaunais draugs nav uzticams; to pušķītis matos- mīlas sakars; tetovējumā- meklēt iespēju ietekmēt vajadzīgu cilvēku; kāds lūdz uzzīmēt vijolītes, lai gan jūs nemākat zīmēt -lūgums palīdzēt lietā, par kuru jūs sen esat aizmirsis; vasarā redzēt - prieks; ziemā - bēdas; plūkt- apprecēties; samīdīt- izdarīt noziegumu.

 

Vilciens

pasažieru- lielas pārmaiņas, arī tāls ceļojums; preču - gaidāmas labas pārmaiņas, arī peļņa; ar to braukt - kādā ceļojumā tikt pie goda un mantas, lielas pārmaiņas, steidzīgi darījumi, saņemt kādu svarīgu ielūgumu, vēstuli vai ziņu, arī ātri tikt dzīvē uz priekšu; ar to apgāzties- lielas izbailes; ar to braukt bez sliedēm- piedzīvot nopietnu uztraukumu kādas lietas dēļ, kas vēlāk kļūs par labklājības avotu; no sliedēm noskrējis- brīdinājums neaizskart cilvēku jūtas.

 

Vilks

to redzēt- ciest no dusmām; novārdzis, vājš- nabadzīgs līgavainis; trekns- bagāts līgavainis; beigts - bēres; glūn- zaglis; gaudo- saņemt kādu bēdīgu ziņu, arī briesmas vai rūpes; redzēt mājās ienākam -kāzas; dzenas pakaļ- nopietna nedrauga uzbrukums; uzbrūk- saņemt bildinājumu; seko- kāds bīstams ienaidnieks; to noķert- iziet pie vīra; to nošaut vai nosist- atbrīvoties no kāda slikta vai bīstama cilvēka, arī uzvarēt viltīgu ienaidnieku.

 

Villaine

to nēsāt- būt rūpīgu roku apmīļotam; to aplikt kādam - uzņemties citu cilvēku rūpes

 

Vilna

bagātība un veselība, laba dzīve, arī panākumi; balta- priecīgas vecumdienas; to pirkt- laime darbā; to cirpt- labklājības pieaugums; to mazgāt- saņemt pelnīto algu par ļaunajiem darbiem; to sukāt- darīšanas ar nepiekāpīgiem cilvēkiem; to krāsot- prast labi izlikties; to kārst- bagātība, labklājība, arī ceļojums; to vērpt- labklājība un bagātība, uzsākt jaunu dzīvi, arī gatavoties ceļojumam; tās daudz- laime.

 

Viļņi

lieli- briesmas; mazi- mierīga dzīve.

 

Vimpelis

to redzēt- viegla dzīve; sporta- laba veselība, sportistam - augsti rezultāti

 

Vīna

pagrabs- sakrāt naudu; tajā tumšā sēdēt- nepatikšanas, neveiksmes; tajā ogles glabāt- saticība ģimenē

 

Vingrot

būsi spiests kādam paklausīt.

 

Viskijs

to izliet- vilšanās; to dzert - censties sasniegt mērķi pēc vairākkārtējas vilšanās; pudeli sasist- zaudēt draugu savas vainas dēļ

 

Vista

patīkama tikšanās, laime spēlē, peļņa, dabūt uzticīgu sievu, arī kāds negaidīts viesis; liela un trekna- laime mīlestībā, dažiem - bagātība; graudus knābā- nauda; perē- vairosies peļņa, ari kādam ir ļauni nodomi; dēj- laime mīlestībā, ari saņemt mantojumu; ar cāļiem- laba ziņa, bagātība, svētība ar bērniem; kladzina- nelaime, slimība, ari nonākt dāmu sabiedrībā; to kauj- labklājība; to pārdot- zaudēt laimi; to aiznes vanags- tuvas sievietes zaudēšana; vistu bars- viesi, art nauda.

 

Visums

velti cerēt uz kādas lietas pabeigšanu, mantu utt., uz visu nāksies ļoti ilgi gaidīt.

 

Vītols

skumjas.

 

Vīza

to noformēt- spiedīgi apstākļi

 

Vizbulītes

zilās- bēdas; baltās- prieks.

 

Vīzes valkāt

nabadzība.

 

Vizītkarte

partneris, kura devīze - apmāni pirmais

 

Vizītkartīte

savu redzēt- diemžēl sapņi nepiepildīsies; svešu redzēt- slepens pielūdzējs vai pielūdzēja

 

Vobla

to redzēt- veltas cerības uz labklājību; izmantot kā uzkodu alum- uzvarēt nelabvēļus; sasmakusi- slimība; to pirkt- skaļas viesības draugu pulkā.

 

Vraks

pārmaiņas ar labu iznākumu

 

Vulkāns

ķildas, arī lielas pārmaiņas

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z