Top.LV

skorpions

Zīmes raksturojums

Pirmās dekādes Skorpionu raksturojums Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 24. oktobra līdz 1. novembrim, skaitās pirmās dekādes Skorpioni. Šajā laikā dzimušie ir ārkārtīgi darbīgi un izturīgi. Viņi vēlas mainīt pasauli uz labo pusi, bet ne vienmēr dara to ar īstajiem līdzekļiem. Šā tipa Skorpioni ir reformatori. Viņi var strādāt nepagurstot, iztiekot ar īsiem atelpas brīžiem. Tomēr nelaime tāda, ka viņi vadās vairāk no emocijām, un, sastopoties ar praktisko dzīves pusi, apjūk. Viņi ir kaislīgi, jutekliski, pilnīgi padodas impulsu varai. Šiem Skorpioniem vairāk nekā citu zīmju pārstāvjiem jāievēro mērenība it visā, tad viņi tik tiešām gūs labus panākumus dzīvē. Otrās dekādes Skorpionu raksturojums Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 2. novembria - 12. novembrim, skaitās otrās dekādes Skorpioni. Otrās dekādes Skorpioni ir apveltīti ar radošo potenciālu, šarmu un spēku. Viņi nemīl pakļauties, toties labprāt komandē citus. Viņiem piemīt dumpinieka gars. Bieži nonāk divdomīgās vai muļķīgās situācijās. Šie Skorpioni pārāk daudz enerģijas tērē protestēšanai, būtu labāk, ja viņi savu dabas dāvāto spēku izmantotu lietderīgāk. Ieteicams izvēlēties tādu profesiju, kur pēc iespējas mazāk būtu jāpakļaujas citiem. Šiem Skorpioniem nepieciešama neatkarīga vide, kur attīstīties, tomēr vienlaikus viņiem jācenšas sevī ieaudzināt kaut nelielu spēju pakļauties vismaz nepieciešamākajās situācijās. Trešās dekādes Skorpiona raksturojums Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 13. novembrim - 22. novembrim, skaitās trešās dekādes Skorpioni. Šajā dekādē dzimušie ir uzticīgi, kaislīgi, prot piemēroties citiem cilvēkiem un apstākļiem. Viņi ir ļoti vispusīgi, tāpēc ne vienmēr dzīvē paspēj realizēt iecerēto. Var gadīties, ka šie Skorpioni ir nedaudz pārsteidzīgi, viņiem jāattīsta analītiskās spējas, ja tie grib dzīvē vairāk ko sasniegt. Iespējams, ka viņiem piemīt laba intuīcija, spēja tulkot sapņus. Reizēm var trūkt objektivitātes pret sevi vai citiem. Galvenais dzīves uzdevums - nedzīvot ilūziju pasaulē, būt reālākiem, pareizi izvēlēties dzīves mērķi, jo tas Skorpionam ir ļoti svarīgi. Toties, atrodot īsto darbavietu vai dzīves partneri, vairs nebūtu vēlams mainīt savus plānus, jāpaliek īstajā vietā, nedrīkst mētāties.

Saderība

Skorpionam ieteicamākā savienība laulības dzīvē būtu ar Vēzi un Zivīm, tātad viņa paša Ūdens stihijas zīmēm. Skorpiona un Zivs attiecības būs ļoti emocionālas. Viņu jūtas ir vairāk kaislīgas nekā romantiskas. Kaut arī abu starpā gadās nesaskaņas, tās viņi viegli spēs pārvarēt, jo abus vieno cieša garīgā saikne. Skorpionam būtu jāmācās nenorādīt uz partnera trūkumiem un neizrādīt savu skorpionisko dabu. Šai savienībai būs laba saskaņa arī intīmajā dzīvē, jo nekādi aizliegumi viņiem neeksistēs. Šo patiesi saderīgo pāri ir grūti nepamanīt. Skorpiona attiecības ar Vēzi var pārtapt brīnišķīgā draudzībā un mīlestībā. Arī šie abi vadīsies no emocijām. Vēzis būs ļoti uzticīgs Skorpionam, abi kopīgi rūpēsies par savu māju un finanšu lietām. Viņiem abiem ir kopīgas intereses, un tiem nebūs grūti vienoties, kā labāk pavadīt brīvo laiku. Viņu intīmā dzīve ar katru dienu vairāk dažādosies, un šajā jomā viņiem garlaicīgi nebūs. Lieliska savienība. Skorpions var veidot draudzīgas attiecības ar Vēzi, Mežāzi un Zivi. Skorpionu sieviete var veidot seksuālas attiecības ar savu paša zīmi un Ūdensvīru. Bet Skorpiona vīrietis nav tik izvēlīgs, viņš var veidot attiecības ar Vērsi, Lauvu, Jaunavu, Skorpionu un Ūdensvīru. Darba attiecības sievietei Skorpionam vislabāk veidosies ar Vēzi, Jaunavu, Skorpionu, Mežāzi un Zivi. Bet vīrietim Skorpionam ar Mežāzi, Ūdensvīru, Zivi un savu paša zīmi.

Veselība

Skorpions cilvēka ķermenī valda pār pūsli un dzimumorgāniem. Veselības jautājumos, tāpat kā visos citos, viņš uzskata sevi par lielu gudrinieku un nepakļaujas citu ieteikumiem apmeklēt ārstu. Viņiem ir milzīga izturība, un pēc slimības viņi ātri atkopjas. Skorpioni parasti cenšas valdīt gan par savām emocijām, gan sejas vaibstiem. Arī viņu izskats atstāj bezkaislīga cilvēka iespaidu, bet tas ir mānīgs, jo īstenībā taču Skorpioni ir jūtīgi, tikai to slēpj. Pēc izskata viņi ir plecīgi, ar biezām uzacīm un aukstām acīm. Viņi mīl labi paēst, tāpēc nereti ir apaļīgi. Skorpioni neuzticas ārstiem un cenšas paši tikt galā ar savu slimību. Viņi ir pacietīgi un izturīgi, un to spēja pretoties slimībām ir augstāka nekā citām zīmēm. Skorpioni ir ilgdzīvotāji. Skorpioni daudz strādā un bieži nodara pāri savam organismam, neļaudami sev pietiekoši izgulēties un atpūsties. Viņi ilgstoši var iztikt bez ērtībām, miega un ēdiena. Skorpiona veselība zināmā mērā tik tiešām atrodas viņa paša rokās. Viņš var vai nu izdziedēt sevi, vai arī pakļaut slimībai. Jau no dzimšanas Skorpions apveltīts ar pašizārstēšanās spējām un lielu dzīves spēku. Viņi slimo reti, bet smagi. Visbiežāk Skorpionam sāp kakls, sirds, mugura, kājas vai asiņo deguns. Iespējama arī vēnu paplašināšanās. Tā kā viņi nicina baiļu sajūtas, tad nereti ir pārgalvīgi, kā rezultātā iespējamas traumatiskas situācijas. Skorpionam īpaši jāsargās no ugunsgrēkiem un sprādzieniem. Skorpiona dzīves enerģija ir tik spēcīga, ka viņam dzimstot nepieciešama lielāka papildu enerģija. Ja ņem vērā fizikas nezūdamības likumu, tad iespējams, ka arī Skorpiona radinieku nāve vienu gadu pirms vai pēc viņa dzimšanas ir saistīta ar to, ka nepieciešama liela enerģija, lai dzimtu Skorpions. Un otrādi -, kad Skorpions aiziet no dzīves, atbrīvotās enerģijas paliek tik daudz, ka pietiek kādas jaunas radības nākšanai pasaulē. Tāpēc gadu pirms vai pēc viņa nāves piedzimst jauns radinieks. Tomēr tie ir tikai interesanti pieņēmumi.

Talismani

Topāzs, hematīts − nosaka zodiaks. Onikss, ametists, topāzs − nosaka valdošo planētu ietekme (Saturns). Karneols (regulē asinsriti, mazina zobusāpes) − šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas. Tīģeracs (mazina greizsirdību) − nosaka rakstura īpašības. Der arī malahīts, rubīns, kristāls (okultistu akmens), adulārs − nosaka hobijs, profesija.