Top.LV

strēlnieks

Zīmes raksturojums

Pirmās dekādes Strēlnieku raksturojums Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 23. novembra līdz 2. decembrim, skaitās pirmās dekādes Strēlnieki. Šajā laikā dzimst spēcīgi cilvēki, kas apveltīti ar praktiskumu. Dzīvē var traucēt pārliekais prasīgums pret citiem cilvēkiem. Varētu būt grūti veidot harmoniskas attiecības ar līdzcilvēkiem, sevišķi vēlākos gados, kad paša ambīcijas tikai augs. Vieglāk sapratīsies ar svešiem nekā savējiem, jo pret tuviniekiem un draugiem būs prasīgāks. Šis Strēlnieka tips varētu būt ļoti pārsteidzīgs, viņa rīcība impulsīva, spontāna. Visu grib panākt pārāk ātri, tāpēc nereti riskēs. Dzīvē iespējamas grūtības, šķēršļi, bet tas viņu nesarūgtinās, drīzāk pretēji - viņš labprāt cīnīsies ar vējdzirnavām. Varētu būt daudzpusīgs cilvēks, jo pirmās dekādes Strēlnieks ir zinātkārs, dabas mīļotājs, ceļotājs, labprāt paplašina savu redzesloku. Otrās dekādes Strēlnieku raksturojums Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 3. decembra - 12. decembrim, skaitās otrās dekādes Strēlnieki. Otrās dekādes Strēlnieki ir nevadāmi, trauksmaini cilvēki. Viņi ir ļoti emocionāli, enerģiski un varētu dzīvē daudz sasniegt, ja vien ievirzītu savus spēkus pareizā gultnē. Smagi pārdzīvo neveiksmes, piemīt spēja ietekmēt, pārliecināt apkārtējos. Varētu būt sabiedrībā mīlēti un populāri, ja vien vairāk rēķinātos ar citiem cilvēkiem. Šīs dekādes pārstāvji gūst panākumus, smagi strādājot, pārvarot dažādus šķēršļus un sava darba augļus bauda tikai vecumdienās. Jāmācās pareizi izvērtēt savas spējas, jākontrolē spītības un nevadāmības izpausmes. Trešās dekādes Strēlnieku raksturojums Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 13. - 21. decembrim, skaitās trešās dekādes Strēlnieki. Trešās dekādes Strēlnieki ir trauksmaini, nevadāmi, emocionāli un enerģiski. Dzīvē var paveikt ļoti daudz, ja vien spēs sevi nedaudz apvaldīt un pareizi izmantot savus spēkus. Smagi pārdzīvo neveiksmes. Tomēr kopumā jāsaka, ka savu mērķi dzīvē tik un tā sasniedz, bet ilgstošā cīņā (arī paši ar sevi). Jāmācās kontrolēt savas spītības izpausmes, pareizi sakoncentrēt spēkus un izvērtēt savas patiesās spējas. Šie Strēlnieki labi saprot citus cilvēkus, var arī spēcīgi ietekmēt viņus, ja nepieciešams.

Saderība

Strēlniekam vislabākā laulības dzīve var izveidoties ar Lauvu un Aunu. Abas šīs zīmes − Strēlnieks un Auns − ir ļoti ugunīgas, un varbūt tieši tāpēc viņām ir vieglāk saprast vienam otru un piedot dažādus gājienus. Abi ir tendēti reizēm spert kreisos soļus, tomēr tā būs vairāk fiziska nekā garīga neuzticība. Abi ir diezgan aizņemti ar karjeras veidošanu, un tāpēc viņiem neatliek daudz laika ķīviņiem. Tomēr brīvo laiku viņi noteikti vēlēsies pavadīt kopā, jo abi mīl aktīvu, veselīgu dzīvesveidu. Finansiālajā pasaulē viņi peldēs gluži kā pa jūras viļņiem − te augšā, te lejā. Ieteicamāk būtu, ja ģimenes budžetu plānotu Auns. Interesanta un dinamiska savienība. Strēlnieka un Lauvas attiecības ir spraigas, bet labas, varētu pat teikt − mīlestība no pirmā acu skatiena. Lauva ir pieradis ņemt no dzīves to labāko, un arī Strēlnieks viņam liekas iekārošanas vērts. Strēlniekam vajadzētu rēķināties, ka Lauva būs valdonīga. Šajā savienībā, ja arī iespējamas kādas nesaskaņas, tad tās galvenokārt izraisīs Lauva, ne Strēlnieks. Viens no klupšanas akmeņiem neapšaubāmi būs Lauvas pašcieņa. Strēlnieks nekādā gadījumā nedrīkst aizskart Lauvas lepnību. Neizraisiet Lauvā greizsirdību, esiet viņai uzticīgs. Atcerieties, ka Lauva mīl glaimus un viņu jāglauda tikai pa spalvai. Ja ņemsiet vērā šīs pamācības, jums īpašu problēmu nebūs. Strēlnieks var veidot draudzīgas attiecības ar Strēlnieku un Vērsi. Strēlnieka vīrietis atradīs intīmo saskaņu ar Dvīņiem, Svariem, Strēlnieku un Zivīm. Bet Strēlnieku sieviete ar Vērsi, Dvīni, Svariem, Strēlnieku un Zivīm. Darbā saskanēs ar kolēģiem Auniem un Lauvām.

Veselība

Strēlnieks organismā valda pār gurniem un augšstilbiem. Parasti viņi ir sportiska izskata cilvēki, ar ātrām kustībām, enerģiskiem žestiem un vaļsirdīgu izturēšanos. Reizēm viņus var saukt par neveikliem, jo viņu kustībām, gaitai trūkst iznesības. Strēlnieki ļoti rūpējas par savu izskatu un veselību, un pat jau gados vecs Strēlnieks izcelsies ar labu fizisko stāju un teicami attīstītiem muskuļiem. Tas tāpēc, ka viņš ciena aktīvu dzīves veidu. Tomēr ir iespējams arī otrs Strēlnieku tips - drukns, ar noslieci uz aptaukošanos vecumdienās. Kopumā Strēlnieki ir veselīgi. Viņi piekopj veselīgu dzīves veidu, maz dzer un laicīgi iet gulēt. Strēlniekam ir visas iespējas nodzīvot līdz sirmam vecumam un sevišķi neslimot, kā arī saglabāt veselo saprātu un teicamu atmiņu. Bet pie viena nosacījuma, ka Strēlnieks pats apzināti nebojās savu veselību! Visbiežāk saslimšanas iespējamas gurnos, plaušās, plecos, rokās un zarnās. Bieži vien, pateicoties savai mūžīgai steigai, Strēlnieki nonāk avārijās. Bet, neskatoties uz saslimšanu, Strēlnieks tomēr ilgi nepaliek gultā, jo neticami ātri izveseļojas. Strēlnieki ir tendēti uz aptaukošanos, cieš no ļumbago. Ir gadījumi, ka viņu kājām vai rokām ir seši pirksti. Strēlniekam var kaitēt pārliekā strādāšana, jo viņa nervu sistēma ir nestabila. Tomēr, kopumā ņemot, viņš ir tā zīme, kurai vismazāk būtu jāuztraucas par savu veselību.

Talismani

Tirkīzs, visi sarkanie (rubīns, jašma, granāts), visi zaļie (smaragds, zaļā jašma, sūnu ahāts) − nosaka zodiaks. Tirkīzs, safīrs, lazurīts − nosaka valdošo planētu ietekme (Jupiters). Topāzs (ceļotāju akmens) − nosaka aizraušanās, biežie ceļojumi.