Top.LV

Vēzis

Zīmes raksturojums

Pirmās dekādes Vēža zīmē dzimušo raksturojums Tie, kas savu dzimšanas dienu svin laikā no 22. jūnija - 1. jūlijam, skaitās pirmās dekādes Vēži. Šie ir cilvēki ar augstu radošo potenciālu un spēj katram darbam pieiet no mākslinieciskās, radošās puses. Iespējams, ka viņi ir tie laimīgie Vēža zīmes pārstāvji, kuriem tomēr izdodas saglabāt pozitīvu garastāvokli, nepakļauties ārējām negatīvajām ietekmēm. Viņiem jātrenē intuīcija. Ļoti svarīga ir ģimene un mīlas joma vispār. Mīlestības dēļ viņi būtu gatavi no daudz kā atteikties. Savukārt, ja šie Vēži dzīvē, mīlestības jomā ir vīlušies, tad ieraujas sevī un ilgi dziedē brūces Otrās dekādes Vēža zīmē dzimušo raksturojums Tie, kas savu dzimšanas dienu svin laikā no 2. līdz 11. jūlijam, skaitās otrās dekādes Vēži. Otrajā dekādē dzimušajiem piemīt liels pašaizsardzības spēks. Tomēr savos uzskatos viņi ir elastīgi, mēdz pakļauties ārējām ietekmēm. Pēc dabas šie Vēži ir reformatori, var pat kļūt par kādas idejas fanātiem. Ļoti ciena izklaidi, atpūtu, tomēr nekad nepārkāpj robežu, vispārpieņemtās normas. Kaut arī šiem Vēžiem piemīt spēja gūt panākumus, tomēr viņi ir pārāk slinki, lai kaut ko sasniegtu. Ja viņi spētu nospraust konkrētu mērķi un aktīvi darboties, tad dzīvē sasniegtu labklājību un laimi. Trešās dekādes Vēža zīmē dzimušo raksturojums Tie jubilāri, kas savu dzimšanas dienu svin laikā no 12. - 21. jūlijam, skaitās trešās dekādes Vēži. Trešās dekādes Vēži krasi atšķiras no pārējo dekāžu Vēžiem, jo ir daudz uzņēmīgāki, saprātīgāki, pastāvīgāki un kārtīgāki. Viens gan nāk par sliktu, viņiem nepiemīt tik stipra intuīcija kā pārējiem Vēžiem, un viņi neprot ļauno vērst labajā. Toties viņiem piemīt liels gribasspēks, prasme pielāgoties jebkuriem apstākļiem. Viņi nemitīgi mainās un pilnveidojas, bet dara to paši, bez citu palīdzības. Viņi vēlas sasniegt augstu stāvokli, un parasti tas arī izdodas, jo šie Vēži attopas pat pēc visgrūtākajām sakāvēm. Šiem Vēžiem ļoti svarīgs ir draugu kontingents.

Saderība

Vēža laulības dzīve būs laimīga kopā ar Vērsi, Skorpionu vai Zivi. Vēzi ar Vērsi, protams, saistīs ģimene. Viņiem būs svarīgi pēc nogurdinoša darba kopīgi ieturēt maltīti un pārrunāt dienas notikumus. Vēzis veltīs sevi tikai Vērsim, tāpēc izpaliks Vērša greizsirdības izpausmes. Galvenais, par ko abiem būtu jāuztraucas, tā ir ieslīgšana dzīves ikdienā un garlaicībā. Spēcīga ir saikne starp Vēzi un Skorpionu, jo abi dzimuši Ūdens stihijā, tāpēc dzīvē vadās no emocijām un intuīcijas. Abi ir uzticīgi viens otram, saskanīga ir arī intīmā dzīve. Šī var izvērsties par patiesi lielisku savienību. Tomēr vislabākā savienība ir Vēzis - Zivs. Gan garīgā, gan fiziskā ziņā viņiem lieliski saskan. Abi šie partneri ir apveltīti ar spēcīgu iztēli, un viņiem ir daudz kas kopīgs apspriežams. Abi ir lieli romantiķi. Draudzība, sekss un darba attiecības. Vēža vīrietim vislabākā draudzība izveidosies ar Skorpiona sievieti. Bet Vēža sievietēm visieteicamāk draudzēties ar Vērsi, Jaunavu, Skorpionu vai Zivi. Seksuālas attiecības Vēzis var veidot ar sava paša zīmi, Svariem vai Ūdensvīru. Bet savukārt darbā saskanēs ar Vērsi, Jaunavu, Mežāzi.

Veselība

Vēzis cilvēka organismā atbild par krūtīm un vēderu. Tāpēc Vēži mīl labi paēst, kaut arī nav resni pēc uzbūves. Drīzāk viņi ir nedaudz nīkulīgi savā izskatā, slaiki un vienmēr it kā norūpējušies. Vēži nepanes fiziskas sāpes, parasti slimo ar visām bērnu slimībām. Vislielākās problēmas sagādā viņu jūtīgā nervu sistēma. Tā kā Vēži ir garastāvokļa cilvēki un viņu oma mainās pa sekundēm, tad itin bieži viņu nervi nespēj turēt tādu slodzi. Lielākā daļa Vēža slimību ir tā saucamās psihosomastiskās, uz iedomu pamata radušās. Tas atkarīgs no Vēža biežajiem depresijas stāvokļiem. Šajā gadījumā nekādi ārsti nepalīdzēs, jums pašam jārūpējas par sevi. Mainiet savus paradumus, ievērojiet diētu, neguliet pārāk ilgi un vairāk uzturieties sev patīkamā sabiedrībā. Neesiet grūtsirdīgs! Sievietēm Vēžiem iespējamas migrēnas un sāpes menstruāciju laikā. Viņām nav ieteicami aborti, bet dzemdības nesagādās ne sāpes, ne sarežģījumus. Bērnus - Vēžus nekādā gadījumā nedrīkst baidīt vai ieslēgt tumšā istabā. Tāpat jāseko, lai viņi pārāk ilgi negulētu un nelietotu daudz šķidruma, īpaši pubertātes periodā. Vēzim jebkurā vecumā nav ieteicams ēst ātri, neregulāri, jo viņam draud saslimšana ar kuņģa čūlu. Pats galvenais, Vēzim būtu jārūpējas, lai viņš vienmēr būtu aizņemts un viņam neatliktu laika žēloties par sevi un likteni. Tieši depresijas laikā viņš ir nespējīgs pretoties slimībām. Viņš nedrīkst pakļauties savām vājībām, bet pilnmēness laikā nav ieteicams ilgi gulēt. Nelietojiet alkoholu! Visvairāk sargājamās vietas un līdz ar to iespējamās saslimšanas - kuņģis, aknas, urīnpūslis, zarnas. Tāpat Vēžiem mēdz būt pamazināts asinsspiediens. Lai kaut nedaudz izsargātos no visām minētajām problēmām, Vēzim ieteicams vairāk uzturēties svaigā gaisā, īpaši ūdens tuvumā, jo tas nomierina viņa nervus. Noteikti jānodarbojas ar sportu. Tāpat svarīgi ieturēt diētu, regulāri gulēt, labi atpūsties, iet siltās zāļu vannās. Savukārt depresiju varētu ārstēt ar nelielu devu hipnozes vai magnētisma seansiem. Viens gan iepriecina, Vēzis, neskatoties uz šo savas zīmes nosaukuma līdzību ar zināmo slimību, tomēr nav tendēts ar to slimot.

Talismani

Smaragds, baltais korallis, visi necaurspīdīgie − nosaka zodiaks. Adulārs, akvamarīns, berils, pērles, korallis − nosaka valdošo planētu ietekme (Mēness). Avanturīns (stiprina matus), zilais ahāts (depresija) − šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas. Akvamarīns (stiprina ģimenes saites), avanturīns (priecē sirdi).