Top.LV

Auns

Zīmes raksturojums

Pirmās dekādes Auna zīmē dzimušo raksturojums Tie Auna zīmes pārstāvji, kuri dzimuši laikā no 21. marta līdz 30. martam, skaitās pirmās dekādes Auni. Šīs dekādes pārstāvjiem nav viegli atrast savu īsto vietu dzīvē, un, pat ja viņi to atrod, tad ilgi nespēj noturēties uz šī nospraustā ceļa. Viņi vairāk paļaujas uz intuīciju nekā loģisku spriedumu, analīzi. Intuīcija, nojauta, instinkts ir viņu stiprā puse. Ja Auns iemācīsies šo savu likteņa dāvanu izkopt, neizmantos savtīgos, negodīgos līdzekļos, tā viņam dzīvē palīdzēs. Pretējā gadījumā, ja Auns zaudēs līdzsvaru un kontroli pār savām emocijām, šī dabas dotā velte izzudīs viņam pavisam, un tad cerēt uz panākumiem būs velti. Otrās dekādes Auna zīmē dzimušo raksturojums Tie Auna zīmes pārstāvji, kuri dzimuši laikā no 31. marta līdz 10. aprīlim, skaitās otrās dekādes Auni. Šajā laikā dzimušie cilvēki ir dzīvespriecīgi, kustīgi, atrodas nemitīgā darbībā. Viņi vienmēr pamanās nokļūt notikumu epicentrā, un ar viņiem nereti atgadās dažādas ķibeles. Tā kā šīs dekādes Auni ir ļoti pašpārliecināti, tad viņiem piemērots ir darbs, kurā viņi var būt noteicēji, priekšnieki. Šie cilvēki ir spilgtas individualitātes, tāpēc bieži vien viņiem ir grūti rast kopēju valodu ar apkārtējiem. Var pat gadīties, ka viņus apskauž panākumu dēļ, pat ienīst. Trešās dekādes Auna zīmē dzimušo raksturojums. Tie Auni, kas dzimuši laikā no 11. - 20. aprīlim, skaitās trešās dekādes Auni. Šajā laikā dzimušie ir apveltīti ar īpašu seksapīlu, viņu šarmam ir neiespējami pretoties. Trešās dekādes Aunu skaistums nav atkarīgs no modes tendencēm, viņu vecuma vai dzimuma. Starp citu, reizēm viņi var pat kļūt bīstami apkārtējiem, jo mēdz pievilcību izmantot, lai sasniegtu savus mērķus. Šie auni ļoti mīl visu skaisto, nereti kļūst par labiem mākslas pazinējiem. Viņi mīl uzturēties vietās, kur apgrozās eleganti un moderni cilvēki. Šie auni ir kārtīgi, pilni apņēmības un brīnumainā kārtā nav ambiciozi. Viņiem allaž prātā daudz ideju. Bieži tās ir neparastas, pat ekstravagantas, jo viņi aizstāv visu jauno, avangardisko.

Saderība

Auna sieviete vislabāk sader ar Lauvu, Strēlnieku un Zivi, tāpat arī Auna vīrietis sader ar šīm zīmēm. Aunu ar Lauvu saista mīlestība jau no pirmā acu skata. Savstarpējā kaisle liks aizmirst apkārtējo pasauli. Lai šo savienību stiprinātu, Aunam jāatceras, ka Lauvas dzīvē lielu lomu spēlē glaimi. Savukārt Lauvai jācenšas taktiski apvaldīt Auna nemieru un gādāt, lai viņam nekad nekļūtu garlaicīgi. Abiem patīk mīlas rotaļas un jauninājumi šajā jomā. Bez īpašas pielāgošanās var izveidoties lieliska savienība. Arī Auna savienība ar Strēlnieku ir iespējama, pat vēlama. Abiem patīk visu darīt kopā, sevišķi, ceļot un izklaidēties. Īpaša saskaņa valdīs intīmajā sfērā, tomēr Aunam jāatceras, ka Strēlnieks necietīs, ja tiks apspiesta viņa personīgā brīvība. Tāpat Aunam nāksies samierināties, ka Strēlnieks flirtēs ar citiem. Tomēr brieduma gados Strēlnieks pratīs novērtēt ģimenes pavardu. Garlaicīgi šajā savienībā nebūs nevienam. Auna un Zivs attiecības arī ir iespējamas, tomēr vairs nav tik spīdošas. Šajā savienībā daudz nāksies pielāgoties, meklēt kompromisus. Zivs, piemēram, necieš nekādu kritiku. Zivi ir viegli iemīlēt, bet ar viņu ir grūti sadzīvot. Reizēm Auns ņem Zivi savā aizsardzībā, un kādu laiku viņai tas arī patīk. Tomēr, kad nāk lūzuma posms, attiecības var sarežģīties. Aunam jāmācās piekļūt Zivs iekšējai pasaulei un jāatrod kopīgas intereses. Tagad nedaudz par draudzību un intīmo dzīvi, kā arī par darba attiecībām. Aunam iespējama laba draudzība ar Lauvu, Svariem, Zivi. Intīmajā dzīvē Aunam labāk saskanēs ar Dvīņiem, Svariem un sava paša zīmi. Savukārt darba attiecības vislabāk veidosies ar Aunu, Lauvu, Strēlnieku.

Veselība

Auna zīme cilvēka ķermenī valda pār galvu un seju. Auni ir enerģiski, un parasti uz to norāda arī viņu izskats un augums. Šie cilvēki bieži vien ir spēcīgas miesas būves, labi veidoti, starp citu, nereti profilā atgādina aunu. Tipiskam Aunam raksturīga laba veselība. Bet, ja Auns tomēr nonāk ārsta uzraudzībā, tad ir slikts pacients, jo nemīl ieklausīties viņa padomos un norādījumos. Drīzāk Auns pats ārstēs sevi vai, kas vēl ticamāk, noliegs savu slimību līdz pēdējam. Aunam ir divi veselības stāvokļi: vai nu viņš jūtas lieliski, vai ir smagi slims. Visbiežāk Auns nodara sev pāri, strādādams līdz spēku izsīkumam, un tad viņam piemetas galvassāpes. Auna zīmē dzimušo vājākā vieta organismā ir galva, tāpēc arī viņiem ir tendence uz biežām galvassāpēm. Aunam būtu jāizvairās no saaukstēšanās, caurvēja, angīnas, uztraukumiem, sejas muskuļu sasprindzinājuma. Tā kā Auns ļoti baidās no fiziskām sāpēm, tad viņš vilcinās cik vien var, lai neietu pie zobārsta. Tas bieži vien izraisa zobu slimības un infekcijas. Aunam būtu arī jāseko savai redzei, jāraugās, lai lasot vienmēr būtu labs apgaismojums. Tāpat lielu uzmanību jāpievērš arī pareizam uzturam un veselīgam dzīves veidam. Īpaši Auna zīmes sievietēm ieteicams ieturēt diētu, lietot uzturā vairāk augļu un dārzeņu, dzert sulas. Savukārt vīriešiem jāvairās no pārmērīgas alkohola lietošanas, jo tas var novest viņus pie impotences. Auniem vispār šī kaite ir diezgan raksturīga. Kaut arī Auns skaitās veselības zīme, tomēr arī viņam nepieciešams nepārtraukti sekot savai formai un trenēties. Šai zīmei vairāk nekā citām raksturīga ātra novecošana, neraugoties uz to, ka viņš var nodzīvot ilgus gadus. Ieteicama paškontrole.

Talismani

Ametists, ordonikss, visi sarkanie akmeņi − nosaka zodiaks. Jašma, hematīts, granāts, dimants, rubīns, avanturīns − nosaka valdošo planētu Saules, Marsa ietekme. Ametists un nefrīts (mazinagalvassāpes), karneols (mazina zobu sāpes) − šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas. Tīģeracs (sargā saimnieku no pārgalvības), topāzs (attur no trakulībām, palīdz saglabāt uzticību) − nosaka rakstura īpašības (Auni ir ļoti pārgalvīgi). Kalnu kristāls (palīdz biznesā) - profesijas dēļ (Auni bieži nodarbojas ar tirdzniecību).