Top.LV

Viesu grāmata

1 2 3 4 5 6 7 8 9 

lga ilga33@inbox
gribetu zinat
Sakiet,ludzu,vai ta ir taisniba,ka var cilvekam iestradat programmu svara samazinasanai un veic kodesanu veiksmei?Ja variet pastastiet mazliet!Man liekas ,ka tas ir triks cilveku mulkosanai
A.T.
Jebkura kodēšana nav nekas cits kā psiholoģiska iedarbība uz kodējamo (pārsvarā - baidīšana no sekām). Un, lai tā nekļūtu par muļķošanu, vēl ir nepieciešams kodējamā cilvēka Gribasspēks! bez tā, kodēšana ir absolūti bezjēdzīga.

 
Modra
sertifikaats
Vai dziednieka sertifikaats ir muuzhiigs, vai arii tam ir kaads izmantoshanas laiks?
A.T.
Pēc būtības sertifikātam ir jābūt "mūžigam", ja reiz profesija ir apgūta, tad sertifikāts vienmēr kalpos tam par apstiprinājumu.
Pārējais ir katras organizācijas iekšēja lieta, pārsvarā licencēšanas un sertifikācijas tiek izmantotas, lai iegūtu līdzekļus šo organizāciju pastāvēšanai.

liene kkrisa@inbox.lv
es gribu uzzinaat tuvaak!
es nejaussi nonaacu sajaa maajas lapaa. lloti gribeetu par to visu uzzinaat ko vairaak. kas tiessi sastaada so visu? kas ir taisniiba no taa visa?
A.T.
Ja Jūs interesē, kas sastāda mājas lapu, tad atbildu, to daru es. Par taisnību tas kļūst tad, kad iemācas to izmantot.

 
sans
agresivitate
labdien vai ir kadas vielas kas palielina agresivitati?
A.T.
Īpašas vielas man nav zināmas, dažiem agresiju izraisa alkohols. Tāpat agresivitātes izpausmes ir iespējams izraisīt un ievirzīt nepieciešamā gultnē izmantojot kādu no ideoloģijām.

Drosma zeta97@inbox.lv
Sadarbiba?
Gariigais kontakts esot jaaveido vismaz diviem. Bet ja viena buutne jau ilgstoshi sadarbojas tikai ar sevi, vai tas neliecina par kaut kaadu praata daliishanos, kas kaadaa no mediciinas definicijaam ieklauta shizofreenijas paziimees? Vai aarpus visaam definiicijaam un teorijaam vairaak nav jaauztraucas par rozes iemeshanos dveeselee, bet varbuut taa tur jau ir? Ko par to saka dziednieks Tiltins?
A.T.
Ja sadarbojas tikai ar sevi, tas nekādi neliecina par prāta dalīšanos, bet ja sāk sadarboties vēl ar kādu, kas ir tikai sevī, tad tā jau ir problēma...

 
dulla bite
interesanti
esmu izlasiijis gandriiz visu viesu graamatu un gandriiz katraa lapaa redzu kaa sievietes luudzz padomu kaa pieburt veci tai passaa laikaa neatceross ka ssaada veida interese buutu viiriessiem bet varbuut esmu palaidis ko garaam.taada sajuuta ka viiriessi ir uz izmirssanas robezzas un ir uz izkkerssanu.ko par to domaa cieniijamais dziednieka kungs.vai par pieburssanaam intereseejas arii viiriessu kaartas paarstaavji.
A.T.
Nu ko te teikt, vīrieši ir slinkāki, bet tomēr ir daži, kas cīnas par mīlestību visiem veidiem.

 
dulla bite
atkal es
zinu peec pieredzes ka dziednieki nav no tiem runiigaakajiem cilveekiem profesionaalajaa liimenii.ne vienmeer vinnss dalaas savos redzeejumos ar sirdzeeju.un veel ja kaads gaissreggis teiksim nosauc laastu skaitu vai noskaudumu daudzumu tad tiek deeveets par lloti runiigu un pllaapiigu .
A.T.
Grūti dalīties ar sirdzēju, kaut vai stundas ilgā sarunā, visā tajā ko esi pats iemācījies un izpratis vairāku gadu garumā.
Jūs par šo jautājumu? 01/12/2005 00:47 Agnese "Es biju pie gaishregjes, man bija uzlikti 2-vi laasti un 12-smit ljaunas acis"
Jā, šādas "briesmu" lietas izraisa tikai ironisku smaidu. Pirmkārt, lāstu cilvēks pats materializē savās domās, un tas vai nu ir, vai nav, nevis 2, 3, 4... Otrkārt, kāpēc tikai 12 ļaunas acis, ja ar nelabvēli tik bieži satiekas, kāpēc ne 120? :) Tā ir enerģija, kuru nevar izmērīt skaitļos.

 
dulla bite
neprotu rakstiit
dazzus gadus atpakall televiizijaa bij raidiijums kuraa kaada vaardotaaja vai dziedniece iisti neatceros kurai apnika ar to nodarboties daliijas savos iespaidos un paardziivojumos kaa vinnai ar to gaajis un saistiiba ar visu iepriekssmineeto neatceros nevienu glaimojossu vaardu ko vinna buutu teikusi par dziednieciibu vai citaam ar tosaistiitaam darbiibaam kaapeec taa vai jums ir savs komentaars ssai sakara jo domaajams juus saprataat par ko te ir runa
A.T.
Jebkuras profesijas atkritējam nav vērts ticēt, jo kā viņš pirms kāda laika slavēja savu ārodu, ar tik pat lielu sparu vēlāk viņš parasti to noliedz.
Manuprāt, nav taisnība dziedniekiem, kuri paziņo, ka ir spējīgi izdziedināt jebkuru slimību, tā arī nav taisnība cilvēkiem, kas absolūti noliedz dziedniecību. Laikam patiesība ir jāmeklē kaut kur pa vidu.

 
es
ziileesana
juus pats rakstaat, ka ziileeshana piesaarnjo cilveeku, nav paaraak lietderiiga, tomeer esat ievietojis dazhaadus ziileeshaanas padomus, kaa arii viesu graamataa solat, ka driiz buushot ziileeshana ar kaartiim. Kaut kaa pretruniigi- kaada iisti ir juusu attieksme pret to?
A.T.
Būt par kaut ko informētam, taču nebūt nenozīmē, ka tas obligāti ir jāizmanto. Manuprāt, nav nekādu pretrunu, savu viedokli par zīlēšanu esmu izteicis. Kā tālāk rīkoties ar iegūto informāciju, katrs cilvēks ir spējīgs izlemt pats.

Anita azisa@tvnet.lv
sadzīve
Labdien! Pirms dazziem gadiem izlasiiju, ka starp mums dziivo cilveeki, kas nenaak no Dieva, bet no Nelabā.Par to liecinot dažas ziimes vinnu izskataa (dzimumziimes, saaugumi u.t.t)Manu pazinnu lokaa ir paaris ssaadu cilveeku un jaasaka, ka vinnu ietekme var buut speeciiga. Vai Jums ir kas zinaams par to un ja jaa , tad kā var sevi pasargaat no vinnu ietekmes? Paldies!
A.T.
Sātans nerada cilvēkus, ja kāds ir radīts ļaunumam, tad tas noteikti ir kāds slepens Dieva plāns. :)
Kāda cilvēka ietekme pār citu rodas tikai tad, ja domās tiek pieļauta šāda iespēja. Atbildēju jau iepriekš, pret šādu ietekmi var cīnīties ar pārliecību t.i. savu apziņas spēku.

1 2 3 4 5 6 7 8 9